Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Sztuczne rzęsy

Ilość produktów: 33

Stworzone dla osób, które w makijażu lubią podkreślać oczy. Rzęsy na pasku zagęszczają lub wydłużają oko w koci kształt, z kolei kępki subtelnie akcentują spojrzenie i są świetnym wyborem na co dzień. W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów sztucznych rzęs, które urozmaicą Twój makijaż!

ilość produktów: 30/33

Sztuczne rzęsy - perfekcyjnie podkreślone spojrzenie

Sztuczne rzęsy na pasku, a także kępki rzęs to szybki sposób na dodanie makijażowi wyrazistości. Z ich pomocą podkreślisz każdy makijaż, czy to wieczorowy, czy też okazjonalny, np. makijaż na walentynki albo nawet halloween. Oto kilka powodów, dla których warto wykorzystać je do urozmaicenia codziennego makeupu:

  • Nadają objętości i długości: posiadają różne warianty długości oraz kształtów, dzięki czemu możesz wedle uznania wydłużyć swoje rzęsy oraz dodać wyrazistości spojrzeniu.
  • Podkreślają spojrzenie: doskonale podkreślają kształt twoich oczu, sprawiając, że spojrzenie zyskuje głębi i wyrazistości. To również łatwy sposób na skorygowanie asymetrii.
  • Idealne na wielkie wyjścia: rzęsy na pasku lub kępki to nie tylko rozwiązanie na co dzień, ale też na specjalne okazje. Odpowiednio dobrane dodadzą ci elegancji oraz sprawią, że wyróżnisz się w tłumie.
  • Ratunek dla krótkich i rzadkich rzęs: jeżeli posiadasz delikatne, krótkie rzęsy, doklejenie sztucznych może okazać się świetnym sposobem na ich zagęszczenie. Dzięki temu masz możliwość osiągnąć takie efekt, którego nie zapewni ci użycie samego tuszu.

Jak dobrać kształt i długość sztucznych rzęs?

Przed zakupem rzęs, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, aby dobrać dla siebie idealną długość, kształt i model:

  • Kształt oczu: w zależności od kształtu oka, będą ci pasować różne modele rzęs. Przykładowo, jeśli posiadasz oczy o zaokrąglonym kształcie, wybierz rzęsy lekko wydłużone ku zewnątrz. Z kolei jeśli twoje oczy przypominają kształtem migdał, możesz wybrać sztuczne rzęsy o równomiernym rozkładzie włosków.
  • Długość naturalnych rzęs: warto, aby sztuczne rzęsy były proporcjonalne do długości twoich naturalnych rzęs i nie były od nich krótsze. Z kolei zbyt długie i wyraziste rzęsy mogą spowodować, że uzyskasz karykaturalny efekt. Wybierz taką długość, w której czujesz się najlepiej i która pasuje do twojego makijażu.
  • Preferencje i okazja: na rynku istnieje ogrom różnych rodzajów, kształtów i stylów sztucznych rzęs. Jedne z nich mogą być bardziej naturalne, drugie spektakularne i gęste, a jeszcze inne bardzo delikatne. Zależnie od tego, czy potrzebujesz rzęs do codziennego noszenia, czy takich na specjalne okazje możesz wybrać, jaki efekt chcesz uzyskać.

Jak zakładać sztuczne rzęsy?

Zacznij od delikatnego pokrycia naturalnych rzęs tuszem. Kolejno wybierz klej, który ci odpowiada i przejdź do aplikacji rzęs na oko. Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc w tym procesie:

  • Przygotuj rzęsy, które chcesz przykleić. Jeśli twój wybór padł na rzęsy w pasku, przyłóż je do oka, aby sprawdzić, na jaką długość je przyciąć. Następnie przytnij rzęsy od zewnętrznej strony, dostosowując ich długość do linii swoich rzęs.
  • Zaaplikuj cienką warstwę kleju wzdłuż paska sztucznych rzęs. Upewnij się, że jest równomiernie rozprowadzony. W przypadku kępek również zaaplikuj cienką warstwę na podstawę kępki. Pozostaw przygotowane sztuczne rzęsy do lekkiego wyschnięcia kleju.
  • Ostrożnie połóż pasek rzęs na linii rzęs naturalnych. Dociśnij na środku oraz na obu końcach. Końcówki muszą się dobrze trzymać, inaczej rzęsy się odkleją. W przypadku kępek doklejaj je stopniowo, zaczynając od środka oka, kierując się ku zewnętrznemu kącikowi.
pixel