Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Bielenda Professional

Ilość produktów: 39

Szeroko rozpoznawalna polska marka Bielenda działa na rynku kosmetycznym już od ponad trzydziestu lat. To wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty naturalne o wysokiej jakości, co poparte jest licznymi nagrodami i certyfikatami. Marka nie przestaje zaskakiwać i stale wprowadza nowe kosmetyki, które wpisują się w dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Poznaj jej szeroki asortyment!

ilość produktów: 30/39
Bielenda Professional to linia profesjonalnych kosmetyków zapewniających kompleksową pielęgnację skóry. Przeznaczone są również do użytku indywidualnego, ale opracowane zostały przede wszystkim z myślą o potrzebach profesjonalistów z gabinetów kosmetycznych, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa.

Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku, śmiało podążając za trendami i potrzebami swoich klientek, a do tego czerpiąc pełnymi garściami ze swoich doświadczeń i kosmetycznego know-how. Szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji twarzy i cała cieszy się powodzeniem i klientek, i ekspertów, co potwierdzają nie tylko znakomite opinie w internecie, ale też branżowe nagrody.

Światowe trendy w kosmetologii według polskiej marki Bielenda

Każdy etap opracowania kosmetyków, od pomysły po finalny produkt, ma miejsce w krakowskiej siedzibie marki Bielenda. Wszystkie poddawane są rygorystycznym badaniom i testom laboratoryjnym, możesz więc być pewna, że kosmetyki Bielenda Professional są bezpieczne, skuteczne i wydajne. Marka może się pochwalić licznymi certyfikatami, w tym nadanym przez Międzynarodowy Standard Zarządzania Środowiskowego, który ma na celu minimalizację wpływu działalności firmy na środowisko naturalne.
pixel