Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Q+A

Ilość produktów: 47

Q+A to Brytyjska marka kosmetyków, która stawia sobie za cel dopasowanie swoich produktów do potrzeb klienta. Filozofią marki jest uproszczenie codziennej pielęgnacji poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania i problemy dotyczące codziennej pielęgnacji. Kosmetyki Q+A (co oznacza questions + answers) są w 98% złożone z naturalnych składników i produkowane z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

Pielęgnacja w stylu Q+A

Brytyjska marka kosmetyków Q+A od lat jest znana wśród klientów w całej Europie. O jej wyjątkowości decyduje indywidualne podejście do każdego typu skóry. Wśród kosmetyków Q+A znajdziemy różnego typu kremy i serum odpowiadające na potrzeby rozmaitych rodzajów cery. Dlatego kosmetyki Q+A radzą sobie z wszelkimi problemami i niedoskonałościami skóry twarzy. Kremy i serum są produkowane prawie w całości ze składników naturalnych (98% składników). To, co wyróżnia kosmetyki Q + A, to połączenie wysokiej jakości z konkurencyjnymi cenami. Marka dba o środowisko naturalne stosując wiele zielonych technologii. Prześwietla także swoich dostawców by mieć pewność, że dostarczane przez nich składniki pochodzą ze zrównoważonej, ekologicznej produkcji.

Na problemy skórne - serum Q+A

Jeśli do codziennej pielęgnacji nie wystarczają zwykłe toniki, peelingi, czy kremy, warto sięgnąć po bardziej skoncentrowane środki. W naszym sklepie internetowym mamy w asortymencie serum do twarzy skierowane do różnego rodzaju skór i problemów skórnych. Opracowane przez brytyjskich naukowców formuły serum Q+A są skomponowane w taki sposób, żeby zapewnić skuteczność w każdym przypadku.

pixel