Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pasty, żele i proszki do zębów

Ilość produktów: 4

W kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej nie może zabraknąć pasty. W naszej ofercie znajdziesz między innymi naturalne pasty do zębów, a także takie z zawartością węgla aktywnego i innych dodatków. Skutecznie oczyszczają, a nawet wybielają zęby. Wybierz także płyn do płukania ust i nie zapomnij o regularnym nitkowaniu zębów, najlepiej nicią biodegradowalną. Sprawdź teraz!

Zdrowe zęby z ekologiczną pastą

Czyste, zdrowe i lśniące zęby to efekty prawidłowej, codziennej higieny jamy ustnej oraz użytych produktów. Aby higiena była skuteczna, niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej pasty do zębów, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Pasty działają przede wszystkim oczyszczająco, ale również pomagają wybielić zęby, zadbać o zdrowie dziąseł oraz oczywiście odświeżyć oddech. W ofercie sklepu znajdziesz pasty ekologiczne i naturalne od polskich marek La-Le, Mohani i Sylveco, wzbogacone ekstraktami roślinnymi i węglem aktywnym, które są łagodne i przyjemne w użyciu. Pasty zamknięte są tradycyjnie w tubce, ale też w wyjątkowej formie zamkniętej w szklanym słoiczku.

Ważne składniki w naturalnych pastach do zębów

Ekologiczne pasty do zębów zawierają składniki, które skutecznie oczyszczają powierzchnię nazębną, wybielają, a także działają antybakteryjnie i nadają oddechowi świeżości. Znajdziesz w nich między innymi takie składniki jak::

  • ekstrakt z mięty - nadaje oddechowi przyjemnego, świeżego zapachu
  • węgiel aktywny - usuwa przebarwienia z zębów, oczyszcza i wybiela
  • stewię - dba o prawidłową higienę dziąseł 
  • kurkumę - wykazuje działanie wybielające oraz antybakteryjne
  • ksylitol - działa przeciwpróchniczo
  • olej kokosowy - jest naturalnym środkiem wybielającym, wykazuje działanie antybakteryjne, oczyszcza zęby
  • olejek z mięty pieprzowej - działa przeciwzapalnie i odświeżająco.

Węgiel aktywny na zęby w pastach

Od wielu lat pasty do zębów wzbogacane są o dodatek węgla aktywnego. Dzieje się tak ze względu na jego wyjątkowe właściwości oraz skuteczne działanie. Węgiel posiada porowatą strukturę, dzięki czemu w mechaniczny sposób pomaga pozbyć się przebarwień, osadów i zanieczyszczeń z powierzchni nazębnej. Skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane piciem kawy, herbaty, soków, a także osadów związanych z paleniem papierosów. Poza tym węgiel usuwa bakterie i toksyny w jamie ustnej.

pixel