Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maski do włosów niskoporowatych

Ilość produktów: 3

Twoje włosy są pozbawione objętości i łatwo je obciążyć? Prawdopodobnie są one niskoporowate. Sięgnij po maski przeznaczone do tego typu włosów, które dbają o poprawę nawilżenia, podkreślają połysk i zwiększają podatność na dalsze stylizacje. Maski ułatwiają rozczesywanie i zabezpieczają włosy, chroniąc przed urazami mechanicznymi. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Maski do włosów niskoporowatych - działanie

Włosy o niskiej porowatości charakteryzują się ściśle przylegającymi łuskami, co sprawia, że są mniej podatne na absorpcję produktów. Właściwa pielęgnacja takich włosów jest kluczowa, aby utrzymać je zdrowe i pełne blasku. Maski są świetnym sposobem na dostarczenie im nawilżenia i odżywienia, a także wzmocnienia ich struktury..


Czytaj więcej

Pielęgnacja włosów o niskiej porowatości

Ten rodzaj włosów wymaga użycia odpowiednich produktów, które pomogą utrzymać je w dobrej kondycji. Oto kilka kroków, dzięki którym pielęgnacja będzie efektywna, a włosy będą prezentować się doskonale:

  • Wybór odpowiednich produktów: wybieraj kosmetyki, które są dostosowane do potrzeb Twoich włosów. Zwróć uwagę na marki, formuły oraz składniki zawarte w kosmetykach, dzięki czemu uzyskasz zadowalające efekty.
  • Regularne stosowanie masek: maska zastosowana co najmniej raz w tygodniu pomoże dostarczyć niezbędnych składników odżywczych włosom, co w rezultacie wpłynie na poprawę ich kondycji.
  • Delikatne mycie: włosy niskoporowate zazwyczaj są cienkie, dlatego, aby ich nie uszkodzić, wybieraj łagodne szampony bez silnych detergentów.

Jak używać masek do włosów niskoporowatych

Stosowanie masek jest bardzo prostym, a niezwykle efektywne. Jak prawidłowo stosować maskę:

  1. Mycie włosów: Umyj włosy delikatnym szamponem, i odsącz z nadmiaru wody przy użyciu ręcznika.
  2. Nałożenie maski: nałóż maskę na wilgotne włosy od połowy ich długości po końce. Możesz dodatkowo rozczesać je szczotką, co sprawi, że bardzo dokładnie ją rozprowadzisz.
  3. Pozostawienie na włosach: odczekaj od 5 do 20 minut, w zależności od deklaracji producenta.
  4. Spłukanie: zmyj maskę, używając ciepłej wody. Możesz na koniec spłukać włosy zimną wodą, aby zamknąć łuski, przez co uzyskasz efekt lśnienia.
pixel