Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Dr. Jart +

Ilość produktów: 47

Pochodząca z Korei Południowej marka Dr. Jart+ oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kremy BB. Jej nazwa jest skrótem od "Doctor Join Art", co nawiązuje do filozofii marki, która oznacza połączenie wiedzy dermatologicznej i sztuki. Marka przywiązuje wagę zarówno do receptur swoich kosmetyków, jak i nowoczesnego wyglądu ich opakowań. Sprawdź jej produkty!

ilość produktów: 30/47
Jeśli interesujesz się koreańską pielęgnacją urody, markę Dr. Jart+ kojarzysz na pewno. To założony w 2004 roku brand, który cieszy się zasłużoną sławą na całym świecie, w tym także w Polsce. Jej pomysłodawcą i założycielem był dermatolog dr Sung Jae Jung oraz architekt Jin Wook Lee. Do nauki i sztuki nawiązuje zresztą sama nazwa Dr. Jart+ , która jest wariacją na temat frazy “Doctor Join Art". W praktyce oznacza to nie tylko nowoczesne, starannie opracowane w laboratoriach formuły, ale też nowoczesny wygląd kosmetyków - zaskakujące opakowania i intrygujące nośniki, jak w przypadku kultowych masek w płachcie. Produkty Dr. Jart+ starają się odpowiadać na wszystkie najważniejsze problemy skórne, z jakimi borykają się klienci brandu, począwszy od oznak starzenia, utraty jędrności, pierwszych zmarszczek przez niedoskonałości i wypryski, przebarwienia, podrażnienia po naczynka. W ofercie koreańskiej marki Dr. Jart+ znajdziesz receptę na wszystko!

Dobry design, najlepszy skład - kosmetyki Dr. Jart+, które warto przetestować

Co według nas jest absolutnym hitem wśród propozycji marki Dr. Jart+, które znajdziesz w naszym sklepie? Koniecznie przetestuj działanie kultowych już masek do twarzy w płachcie, na przykład tych o działaniu hydro-nawilżającym czy ujędrniającym. Na całym globie świetnie sprzedaje się także pianka oczyszczająca, a także słynny krem do twarzy Cicapair, który koryguje zaczerwienienia. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj do kolorowej i designerskiej oferty tych szalenie skutecznych kosmetyków rodem z Korei!
pixel