Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

A'Pieu

Ilość produktów: 61

Koreańska marka kosmetyków A’pieu ma w ofercie produkty do pielęgnacji skóry oraz makijażu. Jej siostrzaną marką jest Missha. Pełne składników kojących produkty przeznaczone są dla młodych skór, które potrzebują załagodzenia podrażnień czy trądziku. Bogata w wąkrotę azjatycką seria Madecassoside oraz makijażowa Juicy-Pang znane są już na całym świecie. Poznaj je i Ty!

ilość produktów: 30/61
A'pieu to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośniczkom azjatyckich kosmetyków. Pochodzi z Korei i jest młodszą siostrą znanego brandu Missha, o czym nie wszyscy wiedzą. Od 2008 roku zdążyła zyskać wiele wiernych wielbicielek, które początkowo kupowały kosmetyki A'pieu wyłącznie online, a od 2011 roku - również w stacjonarnych sklepach.

Nazwa marki pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego tyle, co “pierwszy”, “podstawowy”. To najlepiej definiuje jej filozofię: z jednej strony fokus na pierwszą pielęgnację z prawdziwego zdarzenia dla młodych dziewcząt, a z drugiej strony na troskę o cerę jako absolutną bazę dobrego wyglądu.

Nikogo nie zdziwi więc informacja, że dla marki A'pieu najważniejsze są najlepszej jakości składniki, najczęściej naturalne i organiczne, takie jak proteiny mleczne, śluz ślimaka, mleko kozie, ekstrakty z roślin, kwas hialuronowy.

A'pieu - podstawa codziennej pielęgnacji

Wszystkie produkty marki A'pieu są hipoalergiczne, nie zawierają parabenów czy olejów mineralnych i nadają się nawet do wrażliwej skóry. Koreański producent słynie przede wszystkim z kultowych już masek w płachcie, a także kosmetyków z madekasozydem, pozyskanym z wąkroty azjatyckiej. Ta linia preparatów silnie nawilża i dba o utrzymanie odpowiedniej elastyczności naskórka.

Wśród propozycji A'pieu coś dla siebie znajdą również kobiety poszukujące kosmetyków opracowanych z myślą o cerze problematycznej, przetłuszczającej się czy trądzikowej (takich jak chociażby normalizujący krem z kwasem glikolowym).
pixel