Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pyunkang Yul

Ilość produktów: 56

Producent Pyunkang Yul stawia w pielęgnacji twarzy na minimalizm i regenerację w odpowiedzi na narażanie skóry na negatywne czynniki środowiska i jej reakcje w postaci wrażliwości, podrażnień, zaczerwienień, trądziku czy alergii. To dlatego formuły koreańskiej marki pozbawione są zbędnych składników i bazują na ekstraktach przynoszących skórze ukojenie i komfort. Sprawdź, co marka ma do zaoferowania i wybierz produkt dla siebie!

ilość produktów: 30/56

Koreańskie kosmetyki Pyunkang Yul do pielęgnacji skóry twarzy

Pyunkang Yul to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych koreańskich marek kosmetyków do pielęgnacji cery. Została stworzona przez klinikę medycyny orientalnej Pyunkang i bazuje na połączeniu konkretnego doświadczenia (ponad 40 lat działania kliniki!) i naukowej wiedzy z dobrodziejstwami natury. Co jest w tych produktach niezwykłego? Opierają się na starannie dobranych składnikach aktywnych, których głównym zadaniem jest wspierać naskórek i przywracać równowagę zarówno hydrolipidową, jak i kwasowo-zasadową. To dzięki takiemu balansowi cera pozostaje czysta i wolna od niedoskonałości, zarówno związanych z alergiami i podrażnieniami, jak i z trądzikiem. Jeśli szukasz więc specyfików, które będę skuteczne w demakijażu, niwelowaniu zaskórników czy przebarwień, a przy tym będą łagodne, kosmetyki Pyunkang Yul są idealne dla Ciebie.

Pyunkang Yul - natura i wiedza zawarte w każdym produkcie

Co z oferty koreańskiej marki Pyunkang yul zasługuje na Twoją uwagę? Masz szerokie spektrum wyboru, w zależności od swoich potrzeb. Bestsellerem w ofercie firmy są punktowe plasterki na niedoskonałości, kremy pod oczy, maski w płachcie działające jak kompres, świetne toniki nawilżające w optymalnych cenach, olejki pielęgnacyjne i wiele innych. Dobrym pomysłem jest wybór zestawów produktów, które zapewniają kompleksową pielęgnację twarzy. Pyunkang Yul to też produkty do pielęgnacji ciała i włosów, które też opierają się na naturalnych składnikach i delikatnych substancjach myjących, nie naruszających naturalnego pH skóry.
pixel