Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Miya

Ilość produktów: 6

Polska marka tworząca kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także makijażu. Wegańskie formuły bogate w wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego, zamknięte w opakowaniach przyjaznych planecie to czynniki, które pokochały Polki! Hasło przewodnie marki #JestemGotowa to oficjalny manifest, który polega na idei piękna, siły, szczęścia i pewności siebie kobiet. Poznaj produkty i rozpieść swoją skórę!

POCHODZENIE

Miya Cosmetics to polska marka kosmetyczna założona przez Anię Białas-Bednarczyk i Anię Koss.

PRODUKTY

Producent oferuje produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także makijażu.

CIEKAWOSTKA

Hasło przewodnie marki #JestemGotowa to oficjalny manifest, który polega na idei piękna, siły, szczęścia i pewności siebie kobiet.

Marka powstała z inspiracji stylem życia nowoczesnych i aktywnych kobiet. Miya pragnie, byś czuła się świetnie we własnej skórze. Swoim klientkom proponuje wysokiej jakości, certyfikowane i nagradzane kosmetyki. Ich lekkie formuły badane są dermatologicznie i okulistycznie. Zawierają one naturalne składniki, dzięki którym skóra będzie rozświetlona i odświeżona. Dedykowane są kobietom w każdym wieku i z różnymi problemami skóry.

pixel