Samarité

( ilość produktów: 5 )

POCHODZENIE

Samarité to międzynarodowy koncept powstały przy współpracy polskich ekspertów kosmetycznych.

PRODUKTY

Producent oferuje wielofunkcyjne naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Opakowania produktów są w pełni zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

W swoich produktach Samarité wykorzystuje kompozycje 33 ziół, które niezwykle efektywnie działają na skórę. Marka opisuje ich połączenia jako antidotum na skórę.

Samarité stawia na naturalne komponenty i innowacyjne nowości technologiczne. Ich kosmetyki posiadają m.in. właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, regenerujące, rozjaśniające, nawilżające, łagodzące, regulujące i przeciwstarzeniowe.

Marka dedykuje wielowymiarowe preparaty każdemu, szczególnie skórom wrażliwym, podrażnionym, problematycznym i alergicznym niezależnie od wieku, rodzaju i potrzeb skóry. Mogą być stosowane przez kobiety w ciąży oraz mamy karmiące. Panie chętnie sięgają po te produkty również w celu redukcji blizn i rozstępów.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel