Iossi

Ilość produktów: 32

Polska marka, która tworzy ekologiczne kosmetyki bazujące na naturalnych i organicznych składnikach, odpowiadające na każde potrzeby skórne. Starannie dobrane surowce najwyższej jakości to cecha charakterystyczna marki. Dla Iossi równie istotna jest dbałość o ekologię, z tego powodu produkty pakowane są w szklane opakowania. Zapoznaj się z portfolio marki i wybierz produkt dla siebie!

ilość produktów: 30/32

POCHODZENIE

Iossi to polski producent kosmetyków z siedzibą w Kłaju. Właścicielką marki jest Joanna Hołuj - grafik-freelancer oraz pasjonatka tworzenia nowych receptur kosmetycznych i ich działania.

PRODUKTY

Produkty składają się z naturalnych, organicznych i ekologicznych składników pozyskiwanych zarówno na rodzimych polskich łąkach, jak i w najdalszych zakątkach świata. Ich szklane opakowania są zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Przed powstaniem Iossi Joanna przez 20 lat pracowała projektując materiały dla banków i firm. Praca zdalna nie dawała jej satysfakcji, dlatego zaczęła poszukiwać nowej ścieżki. Zafascynowana procesem powstawania mydła, przekuła to we własny biznes.

Marka Iossi stawia na najwyżej jakości składniki, a produkty tworzy tak, aby odpowiadały wszystkim potrzebom pielęgnacyjnym, także skóry wrażliwej, alergicznej i problematycznej. Wszystkie są odpowiednio przebadane i certyfikowane, a wiele z nich często wyróżniane i nagradzane.

Właścicielka przy tworzeniu kosmetyków Iossi wykorzystuje wiedzę o aromaterapii. Dodaje do nich naturalne olejki eteryczne, które wzmacniają ich działanie i zapewniają im naturalny zapach. Jak sama opisuje - natura zna odpowiedź na każde pytanie i wie, czym jest piękno i siła.

Jak Cosibella wspiera markę Iossi w dbaniu o środowisko?

Działamy w zakresie „less waste”, dlatego przyłączyliśmy się do programu #ZeroWasteByIossi organizowanego przez markę Iossi. W ramach programu #ZeroWasteByIossi możesz zwrócić do nas puste opakowanie po kosmetyku tej marki, a w zamian za zwrócone opakowanie kosmetyku zakupionego w naszym sklepie, dostaniesz 10% rabatu na kolejny zakup produktów Iossi. Dowiedz się więcej.

pixel