Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Wyjątkowe oczyszczanie skóry dojrzałej

Skórę dojrzałą można nazwać "typem" cery, ale różni się innych typów, jak tłusta, mieszana, czy wrażliwa, tym, że kiedyś w końcu wszyscy staniemy się jej posiadaczami. Niezależnie rodzaju skóry, jaki mieliśmy wcześniej, wraz z wiekiem elastyczność skóry się zmniejsza, a jej struktura ulega zmianie. Dzieje się tak z powodu stopniowego ograniczania produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co prowadzi do utraty jędrności i pojawienia się zmarszczek. Skóra dojrzała bywa więc bardziej sucha, delikatna i podatna na uszkodzenia.

Oczyszczanie cery suchej - delikatność przede wszystkim

Jakie czynniki mają wpływ na to, że mamy cerę suchą lub z tendencją do przesuszania? Sucha skóra może być wynikiem braku wystarczającej ilości nawilżenia skóry i nadmiernego narażania jej na czynniki przesuszające. Spożywanie zbyt małej ilości wody, suche powietrze - zwłaszcza w zimie lub w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy częste gorące kąpiele mogą przyczyniać się do odwodnienia cery.

Oczyszczanie skóry mieszanej - ważny jest balans

Cera mieszana to jeden z najpowszechniejszych typów skóry, łączy w sobie cechy charakterystyczne dla dwóch innych rodzajów – cery tłustej oraz suchej. Przetłuszczające się części to najczęściej tzw. strefa T (czoło, nos oraz broda). Policzki z kolei mają tendencję do suchości się a niekiedy nadwrażliwość. Podatne na przesuszanie partiami mogą być także skronie czy linia żuchwy. 

Szampony HairTry - pielęgnuj włosy z głową!

Kiedy myślimy o pielęgnacji włosów, często skupiamy się jedynie na samych kosmykach, zapominając o podstawie - skórze głowy. Marka HairTry, stworzona przez zespół Cosibelli, przypomina nam o tym ważnym aspekcie dzięki swojemu przesłaniu: Pielęgnacja włosów z głową.

Pielęgnacja skóry ciała - krok po kroku z marką SkinTra

Nie zapominaj o tym, że dbanie o skórę ciała jest tak samo ważne jak dbanie o skórę twarzy. A dzięki temu, że SkinTra to kosmetyki uniwersalne o wszechstronnym zastosowaniu, to przedstawię Ci kilka ich zastosowań w pielęgnacji ciała! Dowiedz się, jak wykorzystać kosmetyki SkinTry, aby uzyskać jędrne i gładkie ciało :)

Pielęgnacja skóry tłustej i trądzikowej z marką SkinTra

Jeśli masz skórę tłustą i trądzikową, odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle istotna w utrzymaniu zdrowej i wolnej od niedoskonałości cery. Skóra tłusta charakteryzuje się nadmierną produkcją sebum, co w konsekwencji może prowadzić do zatkanych porów i powstawania trądziku. Z marką SkinTra zapewnisz swojej skórze to, co najlepsze. 

Pielęgnacja krok po kroku z marką SkinTra!

Wiem, jak ciężko jest skomponować pielęgnację, żeby skóra była w dobrym stanie, a każdy etap rutyny był wypełniony dobrymi, skutecznymi kosmetykami. Od niedawna mamy w ofercie nowe kosmetyki, które pozwalają ułożyć kompletną pielęgnację, dlatego dzisiaj chcę Ci przestawić plan pielęgnacji dla każdego typu cery! 

pixel