Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Atopowe zapalenie skóry - jak dbać o skórę atopową?

Skóra zaczerwieniona, bardzo sucha i swędząca, to coś, co opisuje Twoją skórę? Być może cierpisz na AZS. Przeczytaj, jakie są objawy choroby, jak się ją diagnozuje, a także, dlaczego pojawia się na skórze? Poznaj kosmetyki, które mogą łagodzić zmiany chorobowe wywołane atopowym zapaleniem skóry.

Olejowanie włosów - jak zacząć?

Być może już kilka razy zdarzyło Wam się widzieć lub słyszeć o olejowaniu włosów. Musi być jakiś powód, dlaczego tak często się pojawia ten temat, prawda? Faktyczne jest, bo olejowanie naprawdę może odmienić wygląd włosów. Jeśli nadal nie macie pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego ludzie zamiast do smażenia zużywają litry oleju na włosy, przeczytajcie ten wpis.

Kremy odżywcze do twarzy - jesienna regeneracja skóry

Jesień to czas inwazyjnych zabiegów na skórę, przez co może być przesuszona, podrażniona i będzie wymagała szczególnego zaopiekowania. Wtedy z pomocą przychodzą kremy odżywcze i regenerujące. Przeczytaj wpis i poznaj najlepsze kremy odżywcze oraz regenerujące kremy pozabiegowe! Dowiedz się, do jakiej skóry będą najlepsze, a także jakich składników szukać w kremach odżywczych.

Najlepsze serum do twarzy do 50 zł! Jakie wybrać?

Serum do twarzy to potrzebny krok w pielęgnacji, dzięki któremu możesz wprowadzić dodatkowe składniki aktywne bez obciążania skóry. Niektóre z nich mogą kosztować naprawdę sporo. Przedstawię Ci w tym wpisie najlepsze serum do twarzy w dobrej cenie, które zdecydowanie nie odbiegają jakością od tych drogich!
pixel