Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Jak zwiększyć objętość włosów? Najlepsze sposoby na uniesienie włosów u nasady

Twoje włosy są niskoporowate, gładkie i tworzą piękną taflę? Na pewno są obiektem zazdrości! Ale mają też swoje wady, jakim są często przyklapnięte włosy i mała objętość. Co zrobić, aby włosy były odbite od nasady, a nie wracały do przyklapniętej formy? Przeczytaj i dowiedz się, jak pielęgnować włosy niskoporowate, a także jakie produkty wybrać, aby włosy miały wymarzoną objętość.

Skóra naczyniowa - pielęgnacja i polecane kosmetyki

Zastanawiasz się, jak pielęgnować skórę naczyniową? Twoja skóra jest zaczerwieniona, reaktywna na warunki atmosferyczne, czasem szczypie i jest ściągnięta? Przeczytaj, czym charakteryzuje się skóra naczyniowa, jak o nią dbać, a także jakie są najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry naczynkowej.

Kiedy warto wybrać się do trychologa? Trychologia w Cosibella Corner

Jeśli zmagasz się z problemami z włosami, takimi jak łysienie, wypadanie czy łamliwość, warto zainteresować się trychologią. Dzięki konsultacjom i zabiegom trychologicznym możesz pozbyć się problemów z włosami i skórą głowy. Przeczytaj tekst, aby dowiedzieć się więcej na temat trychologii i jej korzyści dla Twoich włosów, a także zapisz się na konsultację do Cosibella Corner!

Jak działają fioletowe szampony i kiedy z nich korzystać?

Twoje włosy blond na pewno wymagają sporej uwagi, jeśli chodzi o ich pielęgnację. Ale mimo usilnych starań, ciągle tracą chłodny odcień i stają się coraz bardziej żółte? Mamy na to sposób! Przeczytaj wskazówki, które zapobiegną żółknięciu blondu, a także poznaj produkty, które Ci w tym pomogą! 

Domowe SPA - znajdź chwilę dla siebie!

Każdy zasługuje na chwilę relaksu, ale jak znaleźć chwilę dla siebie we własnym domu? Przekonaj się, że w domowym zaciszu także możesz stworzyć rytuał SPA! Przeczytaj wpis i dowiedz się, jak stworzyć atmosferę relaksu, czego potrzebujesz, żeby poczuć się jak w SPA, a także jakie kosmetyki będą Ci potrzebne! :)
pixel