Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

BioRePeel - Cosibella Corner

Potrzebujesz silnej regeneracji skóry? Chcesz zminimalizować zaskórniki, drobne zmarszczki, a kosmetyki domowe nie dają takich efektów? Wybierz się do Cosibella Corner na zabieg BioRePeel! W tym wpisie dowiesz się wszytskiego o zabiegu, jak działa, jaki jest jego skład, a także poznasz wskazania i przeciwwskazania.

Infuzja tlenowa w Cosibella Corner

Chcesz skorzystać z zabiegu, po którym Twoja skóra natychmiastowo będzie nawilżona, rozświetlona i napięta? Postaw na zabieg Infuzji tlenowej! W tym wpisie przeczytasz o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach, a także umówisz się na zabieg do Cosibella Corner - naszego salonu w Warszawie!

Najlepszy krem SPF do ciała

Krem z filtrem do ciała jest tak samo ważny, jak krem SPF do twarzy, dlatego nie warto go pomijać! Przedstawię Ci najlepsze kremy z filtrem do ciała, a także dowiesz się, dlaczego nie powinno się go pomijać w pielęgnacji. Ochrona przeciwsłoneczna powinna być obowiązkowym elementem każdej pielęgnacji :)

Obalamy najpopularniejsze mity kosmetyczne

W internecie krąży wiele mitów kosmetycznych, które ciężko zweryfikować. Przychodzę z pomocą! W tym wpisie dowiesz się, czy kosmetyki naturalne są lepsze od drogeryjnych, czy alkohol w kosmetykach szkodzi, a także czy trzeba się bać antyperspirantów? Przeczytaj wpis i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości!
pixel