Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Najlepsze produkty z retinolem - TOP 10

Retinol już nie musi być czarną magią! Jak wprowadzać retinol? Jakie są najważniejsze zasady podczas stosowania retinolu? Z czym możesz go łączyć, a z czym absolutnie nie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym wpisie. Dowiedz się, jakie są najlepsze produkty z retinolem i wybierz odpowiedni dla siebie!

Makijaż na halloween - krok po kroku!

Czas halloween to czas szalonych makijaży. Nie masz pomysłu, a chcesz zachwycać wyglądem na imprezie hallowenowej? Przygotowaliśmy wraz z naszym Ambasadorem Władkiem tutorial, dzięki któremu każdy może sprawdzić się w tym typie makijażu. Spróbuj i przekonaj się, że to nic trudnego!

Pielęgnacja ust - poznaj najlepsze sposoby

Okres jesienny sprzyja nieprzyjemnym objawom ze strony skóry ust... sucha, spierzchnięta skóra i odstające suche skórki to zmora większości osób. Na szczęście, istnieją skuteczne sposoby na pielęgnację ust, dzięki którym będziesz się cieszyć pięknymi, nawilżonymi ustami przez cały rok! Jakich składników szukać w produktach do ust, jak pielęgnować usta krok po kroku, a także jak stworzyć skuteczne produkty DIY?

Ascorbyl glucoside w pielęgnacji - czego jeszcze nie wiesz o tej witaminie C?

W kosmetykach możesz znaleźć wiele form witaminy C, dzisiaj skupimy się na jednej formie:Ascorbyl Glucoside. Mają one różne zastosowania, różną budowę i mogą mieć inne właściwości. Jeżeli zmagasz się z przebarwieniami, chcesz wspomóc swoją skórę w ochronie przed promieniowaniem UV lub Twoja skóra się czerwieni, to możesz potrzebować witaminy C w pielęgnacji. Sprawdź, na pewno znajdziesz produkt dla siebie!
pixel