Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Pożegnaj zaskórniki raz na zawsze! SkinTra - Comedo-killer

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra była pozbawiona zaskórników, nadmiernego przetłuszczania i niedoskonałości - mam dla Ciebie rozwiązanie! Tu z pomocą przychodzi SkinTra - Comedo-killer – serum, które pozwala przywrócić cerze równowagę, ukojenie i zmniejszenie niedoskonałości. Ale co tak naprawdę sprawia, że Comedo-killer jest tak wyjątkowy? Czytaj dalej, a na pewno pokochasz ten produkt jak ja!

Poznaj odżywki HairTry dla każdej porowatości włosów!

W świecie pełnym zanieczyszczeń, zmiennej pogody i niekończących się wyzwań codziennego stylizowania, Twoje włosy stawiają czoła niełatwym próbom. W takich sytuacjach zdecydowanie potrzebują odżywek, z którymi przychodzi HairTry! Marka własna Cosibelli wypuściła 3 nowe odżywki do każdej porowatości włosów. Czytaj dalej i wybierz jedną dla siebie!

Do czego służy płyn micelarny? ABC pielęgnacji

Płyn micelarny to nieodłączny element codziennej pielęgnacji wielu osób. W szybki sposób usuwa kosmetyki kolorowe z twarzy, przygotowując ją na kolejny etap oczyszczania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kosmetyku, zapraszam Cię do dalszej lektury! Dowiesz się w jaki sposób działa, jakie są jego zalety oraz dla kogo sprawdzi się najlepiej.

Jaki olejek do demakijażu wybrać? TOP-5 najlepszych olejków

Właściwy demakijaż twarzy to bez wątpienia najważniejszy element wieczornej pielęgnacji. To właśnie on pomaga usunąć kosmetyki kolorowe i zanieczyszczenia z twarzy, przygotowując ją na dalsze etapy. Dziś pokażemy Ci, czym są i jak działają najlepsze olejki do demakijażu, dzięki którym łatwo i przyjemnie pozbędziesz się makijażu, bez ryzyka podrażnień skóry.

Trądzik na plecach i dekolcie - jak pozbyć się pryszczy na plecach? Polecane kosmetyki

Trądzik na plecach i dekolcie często idzie w parze z trądzikiem na twarzy, jednak twarz jest bardziej widoczna, przez co bardziej skupiamy się na jej pielęgnacji. Mimo tego, że trądzik na ciele nie jest tak widoczny, nie warto o nim zapominać. Dobrze wiedzieć, skąd się bierze, jakie są jego przyczyny i jak sobie z nim radzić. Przeczytaj wpis i sprawdź, jak pozbyć się trądziku na plecach i dekolcie!

Najlepszy balsam do demakijażu - porównanie Geek & Gorgeous VS Beauty of Joseon

Prawidłowy demakijaż jest kluczowym elementem codziennej pielęgnacji, tym bardziej, że to właśnie on jest pierwszym krokiem oczyszczania. To od niego zależy skuteczność i efektywność kolejnych etapów. Niedokładny demakijaż może doprowadzić do zanieczyszczenia skóry, a w konsekwencji do powstawania niedoskonałości, dlatego jeśli chcesz właściwie zadbać o cerę, nigdy o nim nie zapominaj.

pixel