Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Makijaż mineralny - jak aplikować kosmetyki mineralne?

Kosmetyki mineralne kojarzą nam się z czymś naturalnym… i słusznie! Produkty te opierają się na naturalnych minerałach, zawierają krzemionkę (Silica), tlenek cynku (Zinc Oxide), czy dwutlenek tytanu (Titanium dioxide). Ale nie oznacza to, że zarezerwowany jest jedynie dla fanów naturalnych i organicznych kosmetyków, a sprawdzić się mogą w przypadku każdego rodzaju cery.

Retinol i retinoidy - co musisz wiedzieć o kuracji retinolem?

Zarówno retinol, jak i inne retinoidy to związki organicze pochodnej witaminy A, która jest uznawana za jedną z najważniejszych witamin młodości, przede wszystkim z uwagi na działanie przeciwstarzeniowe oraz stymulujące komórki do odnowy. Jest jednocześnie jedną z najlepiej przebadanych substancji w przemyśle kosmetycznym. Jak wiemy, witamina A należy do grupy 4 witamin rozpuszczalnych w tłuszczach , dzięki czemu dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka i tym samym działa efektywniej niż składniki rozpuszczalne w wodzie.

 

 

Kremy do twarzy - jak wybrać najlepszy? Poznaj wirtualnego kosmetologa

Nie wiesz, od czego zacząć, a chcesz kupić dobry krem do twarzy? Zapraszam na wpis, w którym dowiesz się, czym kierować się w wyborze kremu do twarzy, a także poznasz polecane kremy do twarzy z różnych kategorii. Nawilżający krem od twarzy, odżywczy, czy przeciwtrądzikowy krem do twarzy to tylko niektóre z kosmetyków opisanych w artykule. Przeczytaj i wybierz produkt dla siebie!

Skuteczne oczyszczanie skóry - dlaczego jest takie ważne?

Podstawowa rutyna pielęgnacyjna powinna składać się z 5 kroków: oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie, ochrony i regeneracji. Dziś skupimy się na pierwszym z nich. Prawidłowe, dokładnie, skuteczne, a jednocześnie delikatne oczyszczanie skóry to jeden z najważniejszych elementów codziennej pielęgnacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak oczyszczać skórę, aby składniki aktywne lepiej się wchłaniały, czytaj dalej.

Najlepsze szczotki do włosów - jaka szczotkę do wlosów wybrać?

Wiesz już wiele o pielęgnacji włosów, zaczynając od postaw pielęgnacji, przez porowatość włosów, a kończąc na równowadze PEH. Ale czy wiesz, że duże znaczenie ma również szczotka do włosów? Na wybór szczotki do włosów ma wpływ wiele czynników. Np. preferowany kształt (szczotki okrągłe, płaskie), rodzaj włosia (z włosiem dzika, plastikowe, mieszane), a także rodzaj włosów.
pixel