Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Terapia kwasami - jesienno-zimowe zabiegi kwasami na twarz w salonie Cosibella Corner

Stosowanie kwasów ma wiele plusów, takich jak rozjaśnienie przebarwień, zredukowanie widoczności porów, zmniejszenie stanów zapalnych, czy złuszczenie naskórka. Jeżeli jednak chcesz, aby efekty były jeszcze lepsze niż te, które osiągniesz w domu, zapisz się na zabieg eksfoliacji kwasami w gabinecie! W Cosibella Corner zajmą się Tobą kosmetolożki, które zaplanują indywidualną terapię kwasami dostosowaną do Twojej skóry. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego zabiegi z kwasami są akurat dla Ciebie!

Witamina C w pielęgnacji skóry - 3-O-Ethyl Ascorbic Acid

Witamina C jest ważnym elementem pielęgnacji zarówno skóry młodej, jak i dojrzałej! Dzięki niej skóra staje się rozjaśniona, rozświetlona, a jej koloryt wyrównany. Zapewnia także ochronę antyoksydacyjną, dzięki czemu wspomaga działanie filtrów przeciwsłonecznych. Witamina C występuje w wielu formach, a w dzisiejszym wpisie przeczytasz o etylowanej witaminie C - 3-O-Ethyl Ascorbic Acid. Dowiesz się, czy jak działa, czemu warto włączyć ją do swojej pielęgnacji oraz poznasz najlepsze kosmetyki z witaminą C w formie etylowanej.

Mezoterapia mikroigłowa - Cosibella Corner

Myślisz o zabiegu mezoterapii mikroigłowej? Przeczytaj wpis, dowiedz się, dla kogo jest ten zabieg, co ma na celu i jakie są efekty mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo sprawdź cenę zabiegu i zapisz się do naszego salonu Cosibella Corner, aby skorzystać z konsultacji i zabiegu mezoterapii mikroigłowej u doświadczonych kosmetologów!

Masaż twarzy - Jak wykonać? Rollery, Gua Sha i akcesoria do masażu

Masaż twarzy zapewnia dobroczynne działanie, dzięki któremu skóra staje się jędrniejsza, lepiej odżywiona, owal twarzy poprawiony. Zapewnia także lepsze wchłanianie się składników aktywnych z Twoich ulubionych kosmetyków. Dowiedz się, jak wykonać masaż twarzy dłonią, rollerem czy kamieniem gua sha oraz poznaj najlepsze olejki do masażu twarzy.

Kwas mlekowy na twarz i ciało. Kosmetyki z kwasem mlekowym

Kwas mlekowy jest wszechstronnym składnikiem, elementem NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego. W niższych stężeniach jego działanie zachwyci posiadaczy skór suchych, wrażliwych, natomiast wyższe stężenia kwasu mlekowego będą odpowiedzią na potrzeby skór tłustych, mieszanych czy problematycznych. Dowiedz się, jak działa kwas mlekowy, poznaj jego zastosowania, a także wybierz najlepszy kosmetyk z kwasem mlekowym dla siebie!

Glinki - jak stosować? Rodzaje glinek do twarzy

Glinki są cennym źródłem mikro i makroelementów, dlatego świetnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej. Sucha i wrażliwa skóra także znajdą dla siebie zastosowanie glinek, dlatego nie warto z nich rezygnować. Sprawdzają się szczególnie w oczyszczaniu skóry, a także zmniejszaniu przetłuszczania cery. Jeżeli chcesz poznać jej inne zastosowania, a także dowiedzieć się jakie są najlepsze kosmetyki z glinką, przeczytaj wpis i wybierz odpowiedni produkt dla siebie!
pixel