Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Kompleksowa pielęgnacja z The Ordinary - jak łączyć?

Bestsellerowe kosmetyki The Ordinary były już wiele razy przedstawiane, jednak chciałabym przybliżyć Ci kilka nowości, kilka bestsellerów i mniej znanych produktów. A może zastanawiasz się jak łączyć kosmetyki The Ordinary? Które serum z retinolem wybrać, albo jaki kwas będzie odpowiedni dla Twojej skóry? Przeczytaj wpis i wybierz produkt The Ordinary dla siebie.

Architect Peel - Cosibella Corner

Zaczynasz zauważać, że Twoja skóra staje się coraz mniej jędrna, pojawiają się na niej drobne zmarszczki, a dodatkowo pory są coraz bardziej widoczne? Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego Architect Peel jest dla Ciebie! Kosmetolog Alicja przedstawi Ci zalety, przebieg i składniki aktywne zabiegu Architect Peel, na który możesz umówić się do Cosibella Corner!

NIOD - profesjonalne kosmetyki

Czy interesują Cię kosmetyki NIOD? Przeczytaj wpis i dowiedz się, jaka jest filozofia marki, jakie składniki dominują w produktach i skąd się wzięła nazwa NIOD. Najlepsze serum na przebarwienia, mgiełka antyoksydacyjna, czy silnie nawilżające serum to tylko niektóre z bestsellerów. Wejdź i wybierz produkt dla siebie!

Najlepsze kosmetyki A.Florence Skincare - TOP 5

Marka A.Florence znowu dostępna w Cosibelli! Kultowe produkty, które dbają o Twoją barierę hydrolipidową. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, jakie produkty dla siebie wybrać, przedstawiam w tym wpisie TOP 5 kosmetyków A.Florence! Sprawdź, jakie produkty są bestsellerami, a także jak się sprawdzają i co kryją w składzie.

Zabieg z retinolem - Reti Peel - Cosibella Corner

Marzysz o pięknej, gładkiej i jędrnej skórze? Tymczasem na Twojej pojawiły się już zmarszczki i linie? To najlepszy czas, aby skorzystać z zabiegu Reti Peel! Dzięki niemu Twoja skóra stanie się gładka, ujędrniona, a jej koloryt wyrównany. Dowiedz się, czy ten zabieg jest dla Ciebie, jakie sa wskazania i przeciwwskazania, a także jak przebiega procedura zabiegu Reti Peel i umów się do Cosibella Corner!
pixel