Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Kremy koloryzujące do twarzy z filtrem SPF, czyli jak połączyć makijaż i pielęgnację!

Latem skóra czasem potrzebuje odpocząć od ciężkiego makijażu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z równomiernego kolorytu skóry? Wybierz krem tonujący do twarzy, który wyrówna koloryt skóry, zmniejszy widoczność niedoskonałości, przebarwień, a jednocześnie zapewni wysoką ochronę przeciwsłoneczną! Przeczytaj i sprawdź, które z kremów koloryzujących są najlepsze :)

Niacynamid w kosmetyce - jak działa i jakie są jego właściwości?

Niacynamid, czyli witamina B3 lub PP to składnik, który w szybkim czasie zyskał na popularności ze względu na swoje szerokie spektrum działania. Redukuje i rozjaśnia przebarwienia, a oprócz tego nawilża skórę. Dowiedz się, jakie jeszcze działanie ma niacynamid, dla kogo jest polecany, jak działa na włosy, z czym go łączyć i jak używać.

Wegańskie kosmetyki, kosmetyki naturalne, nietestowane na zwierzętach i less waste

Nie muszę wspominać, jak ważne jest dbanie o środowisko. Wiemy, jak nadmiar plastiku negatywnie wpływa na stan planety, dlatego musimy zwracać uwagę na ekologię w każdej dziedzinie życia. Również podczas wyboru kosmetyków warto wybierać te, które mają ekologiczne opakowania, nadające się do recyklingu lub z opcją dokupienia opakowań uzupełniających. Sprawdź, które marki działają zgodnie z ekologią, a także jakie produkty wybierać, by dbać o środowisko!

Najlepsze kremy BB - pielęgnacja i makijaż w jednym!

Szukasz czegoś, co zapewni Ci krycie podkładu, a lekkość pielęgnacji? Postaw na kremy BB! W tym wpisie przeczytasz, jakie są zalety stosowania kremów BB, a także jakie produkty wybrali kosmetolodzy Cosibelli. Dowiesz się, jakie produkty mają kolory, wykończenie, trwałość, a także tipy w zakresie nakładania kremów BB!

Najlepsze kosmetyki na przebarwienia na twarzy - TOP 5

Przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne, melasma... jest ich wiele, ale efekt jest ten sam — skóra o nierównym kolorycie. W takim przypadku często poszukujemy kosmetyków, które w szybkim czasie zniwelują problem. Niestety, nie jest tak kolorowo. Usuwanie przebarwień to długi proces, dlatego tak ważne jest dobranie właściwego i skutecznego kosmetyku na przebarwienia. W tym artykule poznasz 5 kosmetyków, które uzyskały miano najlepszych. Przedź do wpisu i dowiedz się, jakie kosmetyki pozwolą zwalczyć Twoje przebarwienia na twarzy.

Zmarszczki na szyi i dekolcie - jak dbać o skórę szyi?

Wszyscy martwimy się zmarszczkami na twarzy, które są najbardziej widoczne. A co ze zmarszczkami na szyi? Zdecydowanie nie warto pomijać jej pielęgnacji, ponieważ to właśnie szyja zdradza wiek najszybciej! Zmarszczki na szyi pojawiają się przez kilka czynników, walczyć z nimi też można różne sposoby. Jakie? Przeczytaj w tym wpisie i poznaj najlepsze kosmetyki do szyi i dekoltu!
pixel