Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Podstawy pielęgnacji włosów — poznaj najważniejsze zasady

Mimo tego, że stosujesz świadomą pielęgnację włosów od dłuższego czasu, znasz swoją porowatość i zasady pielęgnacji włosów według PEH, to i tak masz zniszczone włosy, które są smętne i bez blasku oraz borykasz się ze wzmożonym wypadaniem włosów? Nawet najdroższy kosmetyk nie da Ci tak zwanego good hair day? Być może, jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach, albo (czego zapewne się nie spodziewasz), problem leży tuż u podstaw pielęgnacji włosów.

Lekki makijaż na lato - jakie produkty są niezbędne do wykonania delikatnego makijażu?

Zapewne znasz to uczucie, gdy latem upał nie daje za wygraną, a maximum chęci, na jakie można się wtedy zdobyć to aplikacja mgiełki odświeżającej i objadanie się schłodzonym arbuzem. :P Jednak są dni, gdy chcemy poczuć się jeszcze lepiej, a wtedy z pomocą przychodzi minimalistyczna pielęgnacja oraz kosmetyki zapewniające efekt lekkiego i delikatnego makijażu. W tym wpisie przedstawię Ci moich ulubieńców, którzy zapewniają skórze efekt świeżości.
pixel