Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Brokaty do twarzy i oczu - zainspiruj się i stwórz makijaż w stylu Euphoria!

Brokat - to małe, błyszczące kawałeczki, które dodają blasku do każdego looku. Może być metaliczny, holograficzny, a nawet zmieniający kolor w zależności od światła! Ten dodatkowy element makijażu już zawsze będzie kojarzony z Euphorią! Przedstawię Ci dzisiaj kilka produktów, które pomogą rozświetlić makijaż i wyróżnić Cię z tłumu. Zaczyna się sezon festiwalowy, więc do dzieła!

Najlepsze produkty marki Clochee!

Clochee to producent polskich, naturalnych kosmetyków zarówno do twarzy, jak i ciała. Produkty rodzimej marki są oparte na ekologicznych składnikach mineralnych i roślinnych, a surowce wykorzystywane do ich produkcji mają certyfikat. Podstawą marki Clochee jest duet dwóch, niesamowicie zdolnych kobiet: Darii Prochenka oraz Justyny Szuszkiewicz. Ich zamiłowanie do pielęgnacji i kosmetyków spowodowało powstanie marki Clochee. 

Witamina C na twarz - działanie i najlepsze serum

Witamina C w kosmetykach pielęgnacyjnych występuje w wielu formach. Możecie znaleźć serum z witaminą C, kremy z witaminą C, a także produkty oczyszczające czy maseczki. Witamina C jest antyoksydantem, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, wspomaga działanie kremu z SPF, a także rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Sprawdź przegląd najlepszych kosmetyków z witaminą C i wybierz coś dla siebie!

Ochrona skóry przed słońcem

Słońce ma zbawienny wpływ na nasz organizm, przede wszystkim syntezuje witaminę D, która reguluje gospodarkę fosforanowo-wapniową, ma również duże znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu

COSRX - Advanced Snail 96 Mucin Power Essence i Mixsoon - Bean Essence - Serum z Fermentem z Soi - postaw na esencje do twarzy!

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence i Mixsoon Bean Essence to najlepsze esencje do twarzy! Zanurz się w bogactwo składników odżywczych i unikalnych właściwości. Przeczytaj wpis, aby dowiedzieć się, dlaczego te dwa produkty mogą zrewolucjonizować Twoją codzienną pielęgnację! I dowiedz się który z nich będzie najlepszy dla Twojej skóry :)

Składniki myjące w kosmetykach. Czy SLS na pewno jest zły?

Składniki myjące w kosmetykach to substancje powierzchniowo czynne określane także jako detergenty, tenzydy lub surfaktanty. Służą przede wszystkim do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni skóry lub włosów. Oczyszczanie jest jednym z najistotniejszych i podstawowych elementów pielęgnacji, dzięki któremu pozbywamy się pozostałości kosmetyków, zanieczyszczeń z powietrza, kurzu, bakterii i nadmiaru sebum czy złuszczonych komórek naskórka. Kosmetyki myjące pozwalają przygotować się też do następnych etapów pielęgnacji i przyjęcia substancji aktywnych
pixel