Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Jak opóźnić starzenie? Pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Każdy z nas dąży do zachowania młodego wyglądu jak najdłużej. Duże znaczenie w procesie starzenia się skóry odgrywa genetyka, styl życia oraz warunki środowiskowe, w jakich żyjemy, ale także pielęgnacja naszej skóry. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam kilka ważnych kroków, które warto podjąć w prewencji przeciwstarzeniowej oraz w momencie, kiedy pierwsze oznaki starzenia już się pojawią.

Jak zredukować cienie i worki pod oczami? Poznaj najlepsze płatki pod oczy!

/Zmęczone, opuchnięte oczy to często codzienność każdego z nas. Jest na to sposób! Korzystaj z płatków pod oczy, które idealnie zredukują opuchliznę pod oczami, dostarczą skórze nawilżenia i odżywienia,  a także rozświetlą skórę pod oczami, pozostawiając ją zdrową i promienną. Jakie są rodzaje płatków pod oczy? Kto powinien z nich skorzystać? Jakie polecam produkty? Wszystko znajdziesz w tym wpisie!

Skóra głowy - jak o nią dbać? Rady od trycholożki!

Skóra głowy jest podstawą pięknych włosów, dlatego nie powinno się jej zaniedbywać. Co jest ważne, przy pielęgnacji skóry głowy? Jakie czynniki mają wpływ na włosy i skórę głowy? Jakie kosmetyki pomogą zachować piękne i zdrowe włosy? Przeczytaj wpis i poznaj rady od trycholożki Justyny Grzelak!

Skóra dłoni - jak o nią dbać? Wszystko o pielęgnacji dłoni krok po kroku

Dłonie są często pomijanym elementem pielęgnacji. Jednak warto to zmienić! Aby cieszyć się zdrową, odżywioną skórą, która jak najdłużej zachowa młody wygląd, przeczytaj wskazówki w artykule! Znajdziesz tutaj również polecane kosmetyki, składniki, których warto szukać w produktach do dłoni, a także kosmetyki w wersji DIY. Niech pielęgnacja dłoni stanie się przyjemnością!
pixel