Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Blog

Oczyszczanie wodorowe - Cosibella Corner

Twoja skóra jest zanieczyszczona i czujesz, że potrzebujesz dokładnego oczyszczenia i odświeżenia? Wybierz się na zabieg oczyszczania wodorowego do Cosibella Corner! Przeczytaj wpis, w którym dowiesz się, czym jest oczyszczanie wodorowe, a także jakie są wskazania i przeciwskazania.

Domowa pielęgnacja stóp - kilka kroków do pięknych stóp latem

Pielęgnacja stóp wbrew pozorom często jest pomijana, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy stopy i tak zakrywamy skarpetkami i butami. Musisz zmienić to myślenie! Stopy wymagają takiej samej uwagi, jak Twoje ciało i twarz. One też potrzebują peelingów do stóp i nawilżających kremów. Dowiedz się, jak w 3 krokach sprawić, że Twoje stopy staną się gładkie, nawilżone i zadbane! Poznaj pielęgnację stóp w 3 krokach!

Humektanty do włosów - jak zapewnić włosom nawilżenie?

Pielęgnacja PEH powinna być filarem zdrowych włosów. Oprócz protein i emolientów warto dać szansę humektantom! Silnie nawilżają, wygładzają i pomagają zmiękczyć suche, szorstkie włosy. Sprawdź, komu się sprawdzą humektanty, a kto powinien stosować je ostrożnie. Wybierz najlepszy produkt humektantowy dla siebie.

Czy alkohol w kosmetykach szkodzi? Rozwiewamy wątpliwości dotyczące alkoholu w kosmetykach

Alkohol w kosmetykach - czy jest składnikiem, którego powinniśmy za wszelką cenę unikać? Nie! Alkohol w kosmetykach ma wiele różnych zastosowań, a na pewno nie wszystkie pogarszają stan cery. Dowiedz się, które alkohole w kosmetykach są "dobre", a które nie sprawdzą się w przypadku każdego typu skóry. We wpisie znajdziesz także kosmetyki, w których alkohol nie musi Cię martwić!

Niacynamid w kosmetykach - przegląd hitów

Niacynamid w pielęgnacji pełni wiele różnych funkcji, dzięki czemu sprawdzi się w pielęgnacji każdego typu skóry. Zaczynając od jego działania regulującego wydzielanie sebum, a kończąc na wspomaganiu nawilżenia skóry. Chcesz kupić serum z niacynamidem, a nie wiesz, jakie wybrać? Przeczytaj wpis i wybierz najlepsze serum z niacynamidem dla siebie.

Pielęgnacja PEH - proteiny w pielęgnacji włosów

Pielęgnacja PEH opiera się na trzech filarach: proteinach, emolientach i humektantach. W tym wpisie dowiesz się wszystkiego o proteinach w pielęgnacji włosów, co oznacza niedobór protein, jak wyglądają włosy przeproteinowane, a także poznasz polecane kosmetyki z proteinami dla każdej porowatości włosów.

Kwasy na lato w Cosibella Corner!

Zbliża się lato, a nie chcesz rezygnować z zabiegów z kwasami? Przeczytaj wpis i dowiedz się, jakie kwasy można stosować latem oraz jakie zabiegi są bezpieczne nawet podczas słonecznych dni. Sprawdź, jakie są korzyści z zabiegów z kwasami i umów się na wizytę w Cosibella Corner!
pixel