zapytaj eksperta

Kosmetyki złuszczające skórę

Ilość produktów: 412

Zanim sięgniesz po produkty odżywiające skórę twarzy i ciała, w pierwszej kolejności zamów kosmetyki ją złuszczające. To różnego rodzaju peelingi, sera, maski, mydła, żele i toniki, dzięki którym usuniesz warstwę obumarłego naskórka, a tym samym Twoje ciało będzie gotowe do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy cosibella.pl znajdziesz mnóstwo markowych produktów kosmetycznych o wielu cennych właściwościach.


Złuszczanie naskórka, czyli sposób na oczyszczenie skóry

Korzystając z naszego pośrednictwa, zamówisz specjalistyczne produkty, dzięki którym złuszczanie skóry twarzy będzie nie tylko w pełni bezpieczne, ale i wyjątkowo skuteczne. Są to m.in. różne warianty toników, serum, czy kremów do twarzy, w których składzie znajdują się odpowiednio dobrane kwasy sprzyjające oczyszczaniu gruczołów łojowych i delikatnemu usuwaniu zrogowaciałej skóry. Kuracja kwasami o właściwie dobranym stężeniu jest jedną z najefektywniejszych metod oczyszczania cery, niezwykle pomocną w przywróceniu jej atrakcyjnego, zdrowego wyglądu. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne kosmetyki złuszczające skórę, w tym peelingi na bazie enzymów lub działające metodą mechaniczną, naturalne peelingi cukrowe i solne.

Zapoznaj się z ofertą Cosibella na markowe kosmetyki złuszczające skórę i zamów ich wybrane rodzaje. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy wiele produktów bazujących na składnikach organicznych, które w mechaniczny sposób usuwają zrogowaciały naskórek oraz nowoczesne peelingi enzymatyczne lub kwasowe. Po odpowiednio dobranych kosmetykach kwasowych możesz z powodzeniem stosować je w warunkach domowych.

ilość produktów: 30/412