Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Algi

Ilość produktów: 98

DZIAŁANIE

Algi zapewniają odpowiednie nawilżenie, wspomagają regenerację oraz wygładzają skórę. Wykazują także działanie przeciwstarzeniowe i odżywcze.

TYP SKÓRY

Dedykowane są głównie skórze suchej, szorstkiej, wiotkiej i dojrzałej.

CIEKAWOSTKA

Algi (glony) w zależności od gatunku są przedstawicielami trzech królestw. Sinice należą do królestwa bakterii, wykorzystywane w kosmetyce krasnorosty i zielenice do roślin oraz brunatnice do protistów.

W kosmetykach wykorzystuje się wiele gatunków alg, m.in. brunatnice, krasnorosty, okrzemki oraz zielenice. Zawierają one duże ilości składników organicznych i mineralnych, a także witamin z grupy B, witaminy C i E oraz beta-karotenu. Dzięki temu mają one szereg pozytywnych zastosowań na skórę - silnie nawilżają, łagodzą, regenerują i działają antyoksydacyjne.

Pionierem, jeśli chodzi o zawartość alg w składzie w naszym sklepie jest polska marka Sensum Mare - jest to marka oparta na unikalnym kompleksie alg, który jest skuteczny w walce z przesuszoną i delikatną skórą.

ilość produktów: 30/98