Kremy regenerujące i łagodzące do twarzy

Ilość produktów: 377

Są momenty, gdy skóra reaguje podrażnieniem i wymaga ukojenia, na przykład po drażniących kuracjach czy zabiegach kosmetologicznych. Wtedy z pomocą przychodzą kremy bogate w składniki łagodzące, takie jak aloes i wąkrota azjatycka. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji kremów, które wspomagają regenerację skóry i przyspieszają procesy gojenia!

ilość produktów: 30/377

Twoja skóra stała się sucha, podrażniona lub podatna na uszkodzenia? Towarzyszy Ci nieprzyjemne uczucie ściągnięcia naskórka? To znak, że cera potrzebuje regeneracji! Z pomocą przychodzą substancje obecne w kremach regenerujących. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków dla każdego typu cery. 

Większość z nich ma treściwą, gęstą konsystencję, która «otula» skórę niczym kaszmir. Jednak znajdziesz u nas także kosmetyki o lżejszych, wodnistych formułach. Szybko się wchłaniają i dobrze sprawdzają się również pod makijaż.

Kremy regenerujące i łagodzące – co zawierają?

W odbudowie skóry po ekspozycji na szkodliwe czynniki zewnętrzne czy po stosowaniu kosmetyków z kwasami mogą pomóc np.:

  • ceramidy – stanowią składnik bariery ochronnej naskórka. Wspierają łagodzenie podrażnień i przesuszeń;
  • mocznik, skwalan i pantenol – wspomagają nawilżanie naskórka i zmniejszanie stanów zapalnych;
  • oleje i masła roślinne – pomagają stworzyć na powierzchni skóry warstwę ochronną i zredukować utratę wody.

Kremy regenerujące i łagodzące mogą być używane jako kosmetyki S.O.S. w sytuacjach, gdy standardowe produkty nie pomagają.

pixel