Kremy na przebarwienia na twarzy

Ilość produktów: 142

Osiągnięcie jednolitego kolorytu cery okazuje się o wiele łatwiejsze z odpowiednio dobranym kremem. Idealny kosmetyk sprzyja rozjaśnieniu przebarwień, wyrównuje koloryt i przywraca skórze blask. W naszej ofercie znajdziesz kremy z witaminą C, z kwasami oraz ekstraktami o skutecznym działaniu rozjaśniającym. Koniecznie się z nimi zapoznaj! Na naszym blogu znajdziesz wpis dedykowany przebarwieniom na twarzy, który pomoże Ci poszerzyć wiedzę na temat ich powstawania i prewencji.

ilość produktów: 30/142

Przebarwienia nie wyglądają estetycznie. Często sprawiają, że twarz wygląda na brudną. Ponadto trudno je ukryć pod makijażem. Jednak zamiast je maskować, można sięgnąć po kremy rozjaśniające przebarwienia. Mają one aksamitną konsystencję i są przeznaczone do stosowania na dzień i na noc.

Kosmetyki zawierają m.in. składniki, które wspierają hamowanie produkcji melaniny odpowiadającej za brązowienie skóry. Dzięki temu wspomagają jej rozjaśnianie i ujednolicanie kolorytu. 

Kremy na przebarwienia – co zawierają?

W formule kremów na przebarwienia znajdują się składniki, które wspomagają usuwanie martwych komórek naskórka, a tym samym wpływają na zmniejszenie ilości melaniny w skórze. Są to np. kwasy AHA i BHA czy retinol. Pomagają one również pobudzić naskórek do odbudowy, wyrównać jego powierzchnię i odmłodzić. Kosmetyki te zawierają także:

  • witaminę C, która wspomaga rozjaśnianie skóry,
  • peptydy i ceramidy, które wspierają odbudowę i regenerację naskórka,
  • mikę, czyli minerał, który pomaga optycznie rozświetlić cerę.

Składniki zostały dobrane tak, aby wspierały wygładzenie skóry i uzyskanie jednolitego kolorytu cery.

Nie ukrywaj zmian pigmentacyjnych – zacznij z nimi walczyć. Składniki obecne w kremach na przebarwienia mogą Ci w tym pomóc.

pixel