Maseczki w płachcie

Ilość produktów: 295

Maski w płachcie są świetnym rozwiązaniem bankietowym - przygotowują skórę przed ważnym wyjściem i zapewniają szybkie efekty. Esencje, w których nasączona jest płachta są bogate w składniki aktywne, dostarczają skórze nawilżenia i rewitalizują. Odkryj, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie!

ilość produktów: 30/295

Maseczki w płachcie mają postać materiału z wycięciami na oczy, usta i nos, który został nasączony specjalną formułą. Tkanina jest zazwyczaj bawełniana, ale może być wykonana np. z włókien celulozowych lub z wiskozy. Jest miękka w dotyku i nie powoduje podrażnień. 

Maseczki w płachcie wyróżniają się tym, że mogą zaabsorbować dużo płynu i bardzo powoli wysychają. Dzięki temu po nałożeniu produktu na twarz nie trzeba np. zwilżać materiału wodą, co znacznie ułatwia stosowanie takiego kosmetyku.

Maseczki w płachcie — dlaczego warto ich używać?

Maseczki w płachcie mają wiele zalet.

  • Kosmetyki są łatwe do aplikowania. Wystarczy wyjąć płachtę z foliowej torebki, a następnie nałożyć na twarz na czas określony na opakowaniu. 
  • Materiał łatwo dopasowuje się do skóry i zapobiega spływaniu formuły ze skóry, a więc naskórek absorbuje dużo składników aktywnych.
  • Formuły produktu nie trzeba zmywać po zdjęciu płachty. Resztki płynu można wklepać w twarz.

Tego typu maseczki można przed użyciem umieścić w lodówce. Nałożenie na twarz zimnego materiału może pomóc zmniejszyć np. opuchliznę pod oczami. 

Co zawierają maseczki do twarzy w płachcie?

W naszym asortymencie znajdziesz maseczki, które zostały nasączone formułą ze składnikami wspierającymi dogłębną pielęgnację skóry. Są to np. aloes, kwas hialuronowy, śluz ślimaka, czy ekstrakty roślinne, choćby z róży lub awokado. Te substancje wspomagają m.in. nawilżanie, odżywianie i regenerowanie naskórka, a także pomagają w odbudowie warstwy hydrolipidowej skóry. 


Maseczki w płachcie mogą stanowić ciekawe urozmaicenie codziennej pielęgnacji. Weź je pod uwagę podczas zakupów!

pixel