Kosmetyki do ciała

Ilość produktów: 914

Pielęgnacja ciała jest równie ważna, jak pielęgnacja twarzy. W zależności od potrzeb skóry ciała wybierz produkty, które spełnią jej oczekiwania, między innymi: nawilżenie, zmiękczenie, odżywienie, złuszczanie, oczyszczanie, relaksacja, zdrowa opalenizna, czy ochrona skóry. Wychodząc na przeciw przygotowaliśmy szeroką gamę produktów do ciała, które zadowolą każdego. Sprawdź i rozpocznij ciało-dbanie!

ilość produktów: 30/914

EFEKTY

W zależności od potrzeb skóry wybierz produkty, które spełnią jej oczekiwania, w tym: nawilżenie, zmiękczenie, odżywienie, łagodzenie, ukojenie, regeneracja, rozświetlenie, złuszczanie, oczyszczanie, relaksacja, odświeżenie, ujędrnienie, uelastycznienie, wygładzenie, zdrowa opalenizna, równomierny koloryt, natłuszczenie i ochrona skóry.

PROBLEMY

Znajdziesz tutaj kosmetyki do ciała wspomagające leczenie skóry, a także odpowiadające na jej poszczególne problemy i niedoskonałości, takie jak: suchość, wrażliwość, widoczne naczynka, AZS, łuszczyca, egzema, podrażnienie (w tym po goleniu, opalaniu), poszarzała, szorstka, popękana skóra, cellulit, rozstępy, starzenie, wiotkość, potliwość, rogowacenie okołomieszkowe, wrastanie włosków, świąd, stany zapalne i bakteryjne skóry.

TIP

Regularne usuwanie martwego naskórka jest dość istotnym elementem rutyny pielęgnacyjnej. Wykonuj go ulubionym peelingiem, balsamem złuszczającym lub za pomocą szczotki posuwistymi ruchami, w kierunku serca. Jednocześnie wykonasz masaż, a dzięki takim zabiegom ujędrnisz i napniesz skórę, wspomożesz walkę z rozstępami i cellulitem oraz zapobiegniesz jej rogowaceniu i wrastaniu włosków.

Zajrzyj na nasze wpisy blogowe i dowiedz się więcej na temat, jak dbać o skórę swojego ciała:
- Domowe SPA czyli #zostanwdomuzcosibella
- Pielęgnacja skóry zimą
- Pielęgnacja skóry w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią.

pixel