Kremy do cery naczynkowej

Ilość produktów: 65

Skóra naczyniowa jest wymagająca i należy ją traktować z delikatnością. Warto stosować w pielęgnacji produkty ze składnikami łagodzącymi, wyciszającymi i uszczelniającymi naczynia krwionośne. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które pomogą Ci zmniejszyć widoczność naczynek i ograniczyć skłonność do ich rozszerzania. Dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry naczyniowej i zajrzyj do naszego wpisu blogowego!

ilość produktów: 30/65

Cera naczynkowa jest bardzo cienka, a przez to podatna na uszkodzenia i zaczerwienienia. Dlatego jej pielęgnacja powinna się opierać na wzmacnianiu i ochronie naskórka. W tym pomogą Ci odpowiednio dobrane kremy do cery naczynkowej. Te kosmetyki mają lekkie, delikatne formuły, które szybko się wchłaniają. 

Kremy do skóry naczynkowej – co zawierają?

W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do stosowania:

  • na dzień – zawierają filtry SPF, które wspomagają ochronę przed drażniącymi promieniami słońca, oraz składniki wspierające redukcję zaczerwienień, np. ekstrakt z lukrecji czy skrzypu polnego;
  • na noc – w ich recepturze znajdują się składniki wspierające regenerowanie i nawilżanie naskórka oraz łagodzenie obrzęków i podrażnień. To np. skwalan czy pantenol. Ponadto znajdziesz tam np. witaminę K czy ekstrakty roślinne, które pomagają wzmocnić naczynka. 

Skorzystaj z naszej oferty i dbaj o swoją skórę naczynkową przez całą dobę.

pixel