Maseczki liftingujące

Ilość produktów: 31

 

ilość produktów: 30/31
Maseczki przeciwzmarszczkowe do twarzy to odpowiedź na potrzeby osób ze skórą dojrzałą i z pierwszymi oznakami starzenia. Sięgają po nie także ci, którzy szukają sposobu na spowolnienie biegu czasu. Składniki obecne w recepturze tych kosmetyków pomagają ujędrnić i uelastycznić skórę, zabezpieczyć ją przed działaniem wolnych rodników, a także wygładzić zmarszczki i przywrócić cerze dawny blask. 

Przeciwzmarszczkowe maseczki do twarzy są polecane do stosowania 1-2 razy w tygodniu, jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. 

Maseczki liftingujące — poznaj ich skład

Maseczki przeciwzmarszczkowe zawierają składniki, które pomagają:

  • nawilżać naskórek – są to np. kwas hialuronowy, niacynamid, śluz ślimaka,
  • pobudzać odbudowę i produkcję włókien kolagenowych oraz elastanowych – to np. witamina C, peptydy, koenzym Q10, 
  • wygładzać zmarszczki – np. kwasy AHA i BHA,
  • hamować działanie wolnych rodników – to np. witamina E.

Te substancje często są łączone np. olejami i ekstraktami roślinnymi, które dodatkowo wspierają odbudowę oraz regenerację naskórka. 

Przeciwzmarszczkowe i odmładzające maseczki — co znajdziesz w naszej ofercie?

Przeciwzmarszczkowe maseczki do twarzy są dostępne w formie płynnej – do rozprowadzania na skórze za pomocą palców lub np. pędzla. Oferujemy także produkty w formie płachty nasączonej formułą. Wystarczy położyć materiał na twarzy, aby składniki aktywne mogły przeniknąć do naskórka.

Maseczki warto stosować 1-2 razy w tygodniu. Nie nakładaj ich na twarz częściej. Zawarte w nich substancje, takie jak np. kwasy AHA czy BHA, mogą podrażnić naskórek. 

Maseczki przeciwstarzeniowe wzbogacą Twoją codzienną pielęgnacji anti-aging. Sprawdź.

pixel