Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do rzęs i brwi

Ilość produktów: 9

Jeśli szukasz nowoczesnych preparatów kosmetycznych, które pomogą w podkreśleniu atrakcyjności spojrzenia, zapoznaj się z naszą ofertą na odżywki do rzęs. Do dyspozycji klientek naszego sklepu przygotowaliśmy szereg kosmetyków do stylizacji oczu, w tym nowoczesne produkty, które wzmacniają rzęsy, zwiększają ich objętość i przyspieszają wzrost. Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj jeden z nich!

 

Jak działają odżywki do rzęs - kiedy je stosować?

Ta wyjątkowa grupa kosmetyków oddziałuje m.in. na mieszki włosowe, dostarczając włosom niezbędnych składników do ich prawidłowego wzrostu. Regularnie stosowana odżywka na porost rzęs sprawia, że stają się one gęstsze, dłuższe i grubsze. To w pozytywny sposób wpływa na wygląd oczu, nadając spojrzeniu większą wyrazistość i pociągającą głębię.

Takie produkty jak oferowane przez nasz sklep serum do rzęs są kosmetykami dedykowanymi wszystkim, którym zależy na ich wyraźnym pogrubieniu i zagęszczeniu. Z powodzeniem mogą być również stosowane przez osoby, które mają problem z wypadającymi rzęsami.

Sprawdź, jak działają odżywki do rzęs i zamów jedną z nich. W sklepie znajdziesz również profesjonalne preparaty do brwi oraz innego rodzaju kosmetyki, dzięki którym wykonasz kompleksowy makijaż oczu, nadając swojemu spojrzeniu niezwykle uwodzicielski charakter. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą odżywek i zamów to, czego najbardziej potrzebujesz.

Odżywka do brwi - sposób na zagęszczenie

Jeżeli posiadasz krótkie, delikatne włoski na brwiach i chcesz, aby były bardziej widoczne i mocne odżywka na porost brwi sprawdzi się do tego idealnie. Niekiedy zdarza się przesadzić z regulacją brwi, powstają puste miejsca i prześwity skóry albo brwi są po prostu zbyt cienkie. Regularne stosowanie odżywki na brwi, która będzie stymulowała włoski do wzrostu oraz je wzmocni, zdecydowanie przyspieszy proces powrotu do utraconego kształtu czy gęstości.

Najlepsze odżywki do rzęs i brwi

W ofercie Cosibella znajdziesz skuteczne serum pełne efektywnie działających składników pielęgnujących włoski. Jeśli zależy ci na uzyskaniu jak najlepszych efektów, zapoznaj się z propozycjami między innymi od marek:

  • Claresa,
  • Etude House,
  • Eveline Cosmetics,
  • Lamel,
  • Lash Brow,
  • Make Me Bio,
  • Mawawo,
  • Rom&nd,
  • The Ordinary.

 

pixel