Higiena jamy ustnej

Ilość produktów: 12

Od higieny jamy ustnej zależy nie tylko uroda, ale także samopoczucie i zdrowie. Szczotkowanie zębów, płukanie ust czy czyszczenie języka powinno być pierwszym i najważniejszym elementem codziennych rytuałów. Ze względu na to, że błony śluzowe w tej okolicy są wyjątkowo wrażliwe i mają bezpośredni kontakt z organami wewnętrznymi (takimi jak żołądek), warto wybierać do pielęgnacji produkty sprawdzone i w 100% bezpieczne. My polecamy te, które nie tylko kompleksowo o Ciebie zadbają, ale też takie, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego!

Szczotkowanie zębów, płukanie ust czy czyszczenie języka powinno być pierwszym i najważniejszym elementem codziennych rytuałów, nie tylko porannych i wieczornych - w końcu eksperci zalecają dbać o higienę jamy ustnej po każdym posiłku! Ze względu na to, że błony śluzowe w tej okolicy są wyjątkowo wrażliwe i mają bezpośredni kontakt z takimi organami wewnętrznymi (takimi jak żołądek), warto wybierać do pielęgnacji produkty sprawdzone i w 100% bezpieczne. My polecamy te, które nie tylko kompleksowo o Ciebie zadbają, ale też takie, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego.

Jakie produkty do higieny jamy ustnej wybierać?

Do higieny jamy ustnej warto stosować sprawdzone i polecane przez specjalistów środki i akcesoria - niekoniecznie te z popularnych reklam! W codziennej trosce o stan zębów warto zaufać naturalnym pastom do zębów, które opierają się na znanych i cenionych od tysięcy lat składnikach, takich jak zioła czy olejki eteryczne. Do mycia zębów warto używać dobrej jakości szczoteczek, najlepiej w wersji eko, na przykład z bambusa. Warto też regularnie sięgać po nić dentystyczną, najlepiej biodegradowalną, która pomoże wyczyścić trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Kilka razy dziennie warto też używać płynu do płukania ust na bazie ziołowych ekstraktów. Taka kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej sprawi, że zęby będą błyszczące, białe i zdrowe, a oddech świeży. Dzięki nim skutecznie zwalczysz gromadzące się w jamie ustnej bakterie i będziesz przeciwdziałać osadzaniu się kamienia nazębnego.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel