Korektory do makijażu

Ilość produktów: 87

Korektor to kosmetyk do zadań specjalnych, który kamufluje niedoskonałości cery. Jego zadaniem jest maskowanie cieni w okolicy oczu, niedoskonałości, przebarwień czy naczynek. W naszej ofercie znajdują się korektory o różnych odcieniach i stopniu krycia, odkryj produkt dla siebie!

ilość produktów: 30/87

Jednym z etapów podczas nakładania make-upu jest wyrównywanie kolorytu skóry. Mogą w tym pomóc korektory kryjące. W sklepie internetowym Cosibella znajdują się produkty polskich i koreańskich marek. Mają one poręczne opakowania z aplikatorami, które ułatwiają nakładanie kosmetyków na twarz precyzyjnie w miejscu występowania niedoskonałości. 

Korektory do twarzy – co zawierają?

Korektory do twarzy nie zawierają wyłącznie składników, które pomagają maskować wszelkie plamy pigmentacyjne, blizny, znamiona czy też trądzik i rumień. Formuły zostały wzbogacone o substancje, które:

  • wspierają rozjaśnianie cery, dzięki czemu pomagają uzyskać efekt wypoczętej skóry wokół oczu,
  • wspomagają nawilżanie i regenerowanie naskórka,
  • pomagają utrzymać właściwy mikrobiom skóry,
  • wspierają łagodzenie podrażnień.

Kosmetyki mają lekką formułę, która łatwo wnika w skórę i nie gromadzi się w zagłębieniach twarzy i zmarszczkach. Jest to szczególnie istotne przy nakładaniu produktu w okolicy oczu. 

 

Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i wybierz najlepsze korektory do twarzy, które będą dopasowane do potrzeb skóry. 

 
pixel