Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Bronzery w kremie

Ilość produktów: 17

Bronzery w kremie pozwalają uzyskać efekt naturalnej opalenizny. Ich kremowa konsystencja sprawia, że łatwo się aplikują i wtapiają w skórę. Bronzery w kremie mogą mieć ciepłe lub chłodne tony, które służą do ocieplania lub konturowania. Nadają wyrazistość twarzy, podkreślając kości policzkowe i inne obszary. Koniecznie uzupełnij swoją kolekcję!

Bronzery w kremie - idealny kontur dla Twojej twarzy

Bronzery w kremie to doskonałe kosmetyki, które pomogą Ci uzyskać wymodelowane, podkreślone rysy twarzy. Przy odpowiedniej aplikacji i wyborze właściwego produktu, osiągniesz doskonały, naturalny efekt. Te w chłodnej tonacji świetnie sprawdzają się właśnie do modelowania konturów, z kolei te o ciepłych odcieniach pozwolą na uzyskanie efektu skóry muśniętej słońcem.

Po co modelować twarz?

Modelowanie twarzy to jeden z kluczowych kroków w makijażu, który pozwala nadać Twojej twarzy wymarzone proporcje oraz podkreślić jej atuty. Jeśli wahasz się nad zakupem kremowego bronzera, oto kilka powodów, dla których warto jest je mieć w swojej kolekcji kosmetyków kolorowych:

  • nadaje twarzy naturalne ciepły odcień, jak po lekkim opalaniu,
  • definiuje kontury twarzy, podkreślając kości policzkowe, linię żuchwy i czoło,
  • maskuje asymetrie twarzy, nadając jej odpowiednie proporcje,
  • przywraca świeżość i młodość, dając efekt zdrowej i wypoczętej skóry.

W jakich miejscach nakładać kremowy bronzer?

Zacznij od wyboru odpowiedniego odcienia bronzera, który najlepiej dopasuje się do twojego koloru skóry. Pamiętaj, że ma on dodać subtelnych konturów albo efektu lekkiego opalenia, dlatego nie warto wybierać zbyt ciemnych odcieniu, aby uniknąć efektu przerysowania. Nałóż niewielką ilość kremowego bronzera na opuszek palca lub pędzelek. Delikatnie rozetrzyj produkt, aby równomiernie go rozprowadzić i rozgrzać, aby łatwiej połączył się z innymi kosmetykami kolorowymi na skórze. 

Miejsca aplikacji bronzera:

  • kości policzkowe: delikatnie wklep bronzer w kremie w okolice pod kościami policzkowymi i rozprowadź go ku górze w kierunku skroni. To nadaje twarzy naturalne zarysowanie i definicję.
  • czoło: nałóż nieco bronzera w kremie na skroniach, przy linii włosów, i delikatnie rozetrzyj go w kierunku środka czoła. To dodaje ciepła i proporcji do obszaru czoła.
  • szczęka: wklep trochę bronzera w kremie pod kością szczęki i rozprowadź go w kierunku podbródka. To daje efekt subtelnie zarysowanej szczęki i definicji linii żuchwy.
Pamiętaj, aby dokładnie rozblendować bronzer w kremie, aby uzyskać spójny efekt. Tylko w ten sposób prawidłowo połączysz go z podkładem.

Najlepsze bronzery w kremie

W ofercie Cosibella znajdziesz wiele doskonałych bronzerów w kremie, które pomogą Ci osiągnąć idealny kontur i opaleniznę na twarzy. Wybieraj spośród marek, takich jak Paese, Hean a także NYX. Marki te oferują bronzery zarówno w chłodnych, konturujących odcieniach, jak i ciepłych nadających opaleniznę. Ic formuły przyjemnie i bezproblemowo się blendują, dzięki czemu efekt jest naturalny oraz utrzymuje się przez cały dzień.

pixel