Pędzle do oczu

Ilość produktów: 25

Dobrej jakości pędzle są niezbędnym elementem do stworzenia perfekcyjnego makijażu oczu. Pędzle bez trudu rozprowadzają cienie, umożliwiają rozcieranie ich i blendowanie zarówno pod łukiem brwiowym, jak i w załamaniu powieki. Ich włosie może być syntetyczne lub naturalne, różnią się kształtami i wielkością, a rozmaite propozycje znajdziesz w naszej ofercie!

Makijaż oczu to jeden z najbardziej pracochłonnych etapów make-upu. Jego wykonanie wymaga precyzji, staranności oraz czasu. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto sięgnąć po odpowiednie narzędzia. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pędzli do cieni do powiek. Za ich pomocą łatwo i precyzyjnie nałożysz kosmetyki, rozetrzesz je i sprawisz, że przejścia pomiędzy nimi będą subtelne. 

Akcesoria pochodzą od znanego producenta – Annabelle Minerals. Te pędzle wyróżniają się pięknym designem, a także trwałością. Włosie zostało odpowiednio zabezpieczone skuwką, aby nie wypadało. Dzięki temu te akcesoria do make-upu mogą Ci służyć przez wiele lat. 

Pędzle do cieni do powiek – jakie oferujemy?

Oferujemy pędzle do cieni z włosiem w różnych kształtach i wielkościach. Dzięki temu możesz dostosować akcesorium do nakładanego produktu, jak i do oczekiwanego efektu. Wśród naszych propozycji znajdziesz np.:

  • pędzel do rozprowadzania cieni – ma bardzo krótkie włosie w kształcie stożka. Za jego pomocą można nałożyć na powiekę odpowiednią ilość produktu i równomiernie go “rozlokować” od wewnętrznego kącika oka aż po zewnętrzną część brwi. Ponadto pomoże on zebrać nadmiar kosmetyków, np. z dolnej powieki;
  • pędzel do blendowania cieni – wyróżnia się stożkowatą główką ze spłaszczoną końcówką. Dobrze przylega do powieki. Dzięki temu można nim wykonywać delikatne okrężne ruchy i z łatwością połączyć cienie tak, aby przejście pomiędzy nimi było subtelne i estetyczne;
  • kątowy pędzel do cieni – ma krótkie włosie ze ściętą końcówką. Idealnie sprawdza się do aplikacji produktów w kącikach oczu i na obu powiekach. Ostre zakończenie główki pozwala dotrzeć nawet do małych przestrzeni.

Akcesoria mają włosie syntetyczne, które nie absorbuje kosmetyków i jest łatwe do czyszczenia. Ponadto sprawia, że cienie nie pylą podczas aplikacji, więc twarz się nie brudzi podczas nakładania makijażu.

Sprawdź polecane przez nas pędzle do cieni do powiek i stwórz idealny make-up oczu!

pixel