Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Światowy Dzień Środowiska

Światowy Dzień Środowiska

Światowy Dzień Środowiska małe

Z okazji Światowego Dnia Środowiska chcielibyśmy Wam pokazać jak dbamy o naturę w naszej firmie. Robiąc zakupy u nas nie przyczyniasz się do zanieczyszczania środowiska.

Co zmieniliśmy? Zrezygnowaliśmy całkowicie z plastiku.

1.Zamówienia pakowane są w kartonowe pudełka których rozmiar jest dobrany do wielkości  oraz rodzaju produktów. Szklane słoiki nie mogą być spakowane do za małego pudełka, ponieważ groziłoby to ich zbiciem podczas transportu. A za duże pudełko to marnowanie papieru. Dlatego mamy dużo rodzajów pudełek tak aby dopasować je idealnie do zawartości zamówienia.

2. Jako wypełniacz stosujemy skropak. Wygląda jak styropian, natomiast jest to jego bardziej ekologiczna wersja, wykonana całkowicie  z celulozy. Jeśli chcesz sprawdzić jak łatwo o zutylizować włóż go do wody i sprawdź jak się rozpuszcza. Serio, spróbuj.

3. Zamiast korzystać z foliowej taśmy zamieniliśmy ją na papierową z klejem kauczukowym. Dzięki temu nie musisz jej odrywać gdy wrzucasz karton do kosza na papier.

4. Zrezygnowaliśmy z wersji papierowej paragonów dołączonych do zamówienia, wysyłamy je elektronicznie. A kartki z ciepłym słowem drukujemy na szarym papierze pochodzącym z odzysku.

W naszej ofercie znajdziecie wiele marek które pakują swoje kosmetyki bez użycia plastiku. Dobrym przykładem takiej marki jest herbs&hydro, produkują m.in. szampony w kostce zapakowane w metalowe puszki do których można osobno dokupić wkład.

Za każdy zakup produktu marki SkinTra, polska marka posadzi 1 metr kwadratowy drzew na terenie Polski. To świetna inicjatywa, która pokazuje, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej marce, przeczytaj wpis kosmetyki SkinTra pod lupą - co musisz o nich wiedzieć?

Przyłączyliśmy się do programu #ZeroWasteByIossi organizowanego przez markę IOSSI. Możesz zwrócić do nas puste opakowanie po kosmetyku tej marki, a my wyślemy je do IOSSI gdzie zostanie poddane recyklingowi. W zamian za zwrócone opakowanie kosmetyku zakupionego w naszym sklepie, dostaniesz 10% rabatu na kolejny zakup produktów IOSSI. Więcej informacji w zakładce.

Pamiętajmy, ziemia to nasz wspólny dom, więc dbajmy o niego wspólnie.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2020
pixel