SkinTra

Ilość produktów: 8
Co musisz wiedzieć na temat marki SkinTra? To polska marka, działająca na rynku od niedawna. Została założona przez ze­spół ekspertów i kosmetologów współpracujących ze sklepem Co­si­bel­la. Opierając się na wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas licznych kon­sul­ta­cji ko­sme­to­lo­gicz­nych, przyglądając się najnowszym tren­dom w dziedzinie kosmetologii oraz upodo­baniom naszych klien­tek, a przede wszystkim bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy koncept marki, której możesz zaufać. W linii marki SkinTra znaj­dziesz osiem pro­duk­tów: całoroczny tonik i peeling kwasowy, pre­bio­tycz­ny to­nik pie­lę­gna­cyj­ny, se­rum z wi­ta­mi­ną C i kwa­sem fe­ru­lo­wym, prebiotyczny krem nawilżający, prebiotyczny krem odżywczy, a także se­rum z re­ti­nalem. Dzięki optymalnie dobranym składnikom już po krótkim czasie regularnego stosowania, produkty SkinTra zapewnią Ci efekty porównywalne z zabiegami w gabinetach kosmetycznych. Cera będzie czysta, świeża, gładka i pozbawiona niedoskonałości.

SkinTra - w zgodzie z naturą

Marka SkinTra wie, że to z natury pochodzą najbardziej skuteczne składniki aktywne, które w laboratorium możemy jedynie odtworzyć. Dlatego firma wspie­ra­ fun­da­cję Las na Zaw­sze, która zajmuje się sadzeniem nowych lasów. Konkrety? Za każdy wyprodukowany kosmetyk marki SkinTra fundacja posadzi metr kwadratowy lasu. Co więcej, produkty SkinTra są umieszczane w ekologicznych opakowaniach i nie są pakowane w żadne papierowe opakowania czy folię. Wszelkie karteczki, które muszą zostać dołączone do przesyłki, drukujemy na ekologicznym papierze.
Sortowanie
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel