#zerowastebyiossi

Dbamy o środowisko i działamy w zakresie „less waste”, dlatego przyłączyliśmy się do programu #ZeroWasteByIossi organizowanego przez markę IOSSI. W ramach programu  #ZeroWasteByIossi możesz zwrócić do nas puste opakowanie po kosmetyku tej marki, a my wyślemy je do IOSSI gdzie zostanie poddane recyklingowi. W zamian za zwrócone opakowanie kosmetyku zakupionego w naszym sklepie, dostaniesz 10% rabatu na kolejny zakup produktów IOSSI.

Poniżej znajdują się zasady udziału w programie:  

1. Zbierz 1 lub więcej opakowań po kosmetykach {iossi} zakupionych w naszym sklepie

2. Umyj je bardzo dokładnie.

3. Pamiętaj - nie odklejaj etykiety.  Zwracane opakowania muszą posiadać oryginalne etykiety {iossi}

4. Opakowania mogą, ale nie muszą posiadać zakrętek / pipet / dozowników / atomizerów.

5. Dostarcz je do nas pod adres: Sklep Cosibella, ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa. Można to zrobić osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 lub za pośrednictwem poczty czy kuriera. Pomyśl o tym, żeby zabezpieczyć opakowania, aby nie rozbiły się w transporcie. Koszty związane z wysyłką leżą po Twojej stronie.

6. Wyślij maila na adres zamowienia@cosibella.pl i poinformuj nas o fakcie wysyłki opakowań.

7. Po odebraniu opakowania wyślemy Ci mailowo specjalny kod z rabatem 10% na kolejny zakup kosmetyków {iossi} w naszym sklepie.

8. Gdy będziesz składać nowe zamówienie wystarczy, że wpiszesz kod który dostałaś/eś na maila.

 

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel