Benton

Ilość produktów: 24

Benton jest koreańską marką oferującą kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, bogate w naturalne składniki. Inspiracją do powstania firmy był film „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", w którym bohater z upływem lat nie starzeje się, a młodnieje. Benton tworząc kosmetyki, również chce cofać czas i sprawiać, by ich klienci zawsze czuli się młodo. Marka jest jednym z liderów K-beauty, czyli koreańskiej pielęgnacji mającej wielu miłośników na całym świecie - stań się jednym z nich!

Benton to koreańska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, założona w 2011 roku, na fali popularności urodowych sekretów Azjatek, w których zauroczył się cały świat. Inspiracją dla nazwy firmy był kultowy już film “Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, którego tytułowy bohater z biegiem czasu nie starzeje się, a… młodnieje. Dokładnie taka filozofia przyświeca marce Benton, oferującej swoim klientom wysoce skuteczne produkty, które mogą pomóc nie tylko zwalczyć różnego rodzaju problemy skórne, ale też zatrzymać oznaki starzenia się. W ofercie tego brandu znajdziesz produkty dedykowane pielęgnacji twarzy i ciała, opierające się na składnikach aktywnych działających efektywnie i bezpiecznie.

Czyste piękno, czyli pielęgnacja według Benton

Wszystkie kosmetyki marki Benton wpisują się w filozofię “clean beauty”, w której o cerę dba się produktami o sprawdzonych składach, bez zawartości potencjalnie szkodliwych domieszek, parabenów, olejów mineralnych, agresywnych barwników czy konserwantów. Ze względu na potrzebę zachowania maksymalnej świeżości i skuteczności produktów, marka Benton Cosmetics stawia na produkcję stosunkowo niedużych partii, zawsze należycie kontrolowanych i testowanych w nowoczesnych laboratoriach mikrobiologicznych.

Na co warto zwrócić uwagę? Na kosmetyki z kwasem hialuronowym, wyciągiem z łagodzącego aloesu, zieloną herbatą, masłem shea czy hitami w sektorze K-Beauty: wąkrotką azjatycką, śluzem ślimaka, jadem pszczelim. Wśród nich dostępne są między innymi kremy do twarzy i pod oczy, maski w płachcie, sera, emulsje, pianki oczyszczające, ale też chociażby kremy do rąk.
pixel