Medik8

Ilość produktów: 80

POCHODZENIE

Medik8 to brytyjska, profesjonalna marka założona przez Elliota Isaacs, znawcę psychologii, farmakologii i biochemii.

PRODUKTY

Marka oferuje wegańskie kosmeceutyki do pielęgnacji skóry. Szklane butelki są wykonane z 40% szkła z recyklingu, a pozostałe opakowania są papierowe i z kartonu.

CIEKAWOSTKA

Elliot zainspirowany podczas podróży po świecie postanowił założyć markę kosmeceutyków. Wtedy zaczął ją budować jako małe laboratorium na zapleczu apteki swojego taty.

Medik8 powstało z pasji i skupia się przede wszystkim na działaniu anti-aging. Produkty marki łączą w sobie piękne zapachy i wysokiej jakości składniki z najnowocześniejszą opatentowaną technologią.

Marka stworzyła filozofię CSA, która polega na stosowaniu witaminy C wraz z ochroną przeciwsłoneczną w dzień i witaminy A w nocy. Według niej takie kompleksowe działanie skutecznie zapobiega starzeniu skóry i poprawia jej ogólny stan.

Medik8 szczególnie dba o wysoką stabilność i skuteczność substancji zawartych w produktach. Podczas specjalistycznych procesów produkcji wykorzystuje m.in. technologię Time Release, w której składnik Intelligent Retinol został zamknięty w kapsułce uwalniającej go dopiero podczas wcierania serum w skórę. Dodatkowo kosmetyki powstają ręcznie w małych partiach, by jak najdłużej zachować aktywność substancji.

ilość produktów: 21/80
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel