Wirtualny kosmetolog

Wypróbuj kosmetyki dobrane do potrzeb Twojej cery

`, }, 'search_page': { title: 'Rekomendacje Wirtualnego Kosmetologa', subtitle: 'Rekomendacje produktów są spersonalizowane na podstawie wiedzy o Twojej skórze, uwzględniając jej indywidualne potrzeby.', productsLimit: 3, } }

Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Pracuj u nas

To właśnie Ty musisz do nas dołączyć!

Jeśli tu jesteś, na pewno stawiasz rozwój na pierwszym miejscu. Nowe wyzwania nie są Ci obce, uwielbiasz sprawdzać się w nowych sytuacjach i przede wszystkim - masz chęć nauki.

Uznajemy w ludziach przede wszystkim zaangażowanie i pomysłowość. Chcemy w swoim zespole mieć ludzi, którzy sami szukają rozwiązań, dają multum kreatywnych pomysłów i chętnie się uczą.

Tu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę - ciągłe projekty, nowe rozwiązania i tysiąc zmian. Nie wierzysz? Masz szansę wypróbować!
W jakim teamie chcesz pracować?
Foto i grafika
Najbardziej kreatywny dział w naszej firmie - to właśnie tutaj tworzymy wszystko, co sprawia, że nasze media są ciekawe, kolorowe i jedyne w swoim rodzaju. Tworzymy tu banery reklamowe i blogowe, packshoty, zdjęcia na Social Media, opracowujemy graficznie e-booki i nie tylko.

Masz zmysł estetyczny, tysiąc pomysłów na idealne zdjęcie, a Adobe Photoshop znasz na pamięć? Z daleka widzisz niewyczyszczone tło na packshotach, a może typografia to Twoje drugie imię? W takim razie to właśnie na Ciebie czekamy!
Aplikuj
kosmetolodzy
To dział, bez którego nie byłoby konsultacji i pomocy naszym klientom. Bez kosmetologów nie byłoby wyjątkowych i rzetelnych opisów produktów, a konsultacje kosmetologiczne, szczegółowe opisy kosmetyków, wartościowe treści na social mediach i YouTube to tylko niewielka cząstka tego, czym prężnie operuje nasz dział.

Jesteś kosmetologiem i uwielbiasz doradzać innym kosmetyki, a składy INCI nie są Ci obce? A może czujesz się świetnie przed kamerą lub uwielbiasz pisać artykuły? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!
Aplikuj
marketing
Oferty spersonalizowane do klienta, promocje asortymentu, prowadzenie social media, newslettera i bloga firmowego, a także reklamy, SEO i o wiele, wiele więcej to właśnie praca w marketingu. W tym dziale budujemy naszą markę. Wiedz, że tu nie ma czasu na nudę. Masz milion kreatywnych pomysłów na minutę, uwielbiasz marketing i rywalizację? Wiesz, jak złapać za serce naszych klientów i zyskać ich zaufanie? W takim razie jesteśmy pewni, że znajdziesz tu miejsce!
Aplikuj
administracja
To, co nas otacza, bezpośrednio wpływa na naszą wydajność, funkcjonalność i pracę. W tym dziale pracują Ci, którym zależy, aby każdy pracownik miał zapewnione niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy.

Tu liczy się samodzielność, dobra organizacja oraz przede wszystkim dobry humor! Lubisz zarządzać obsługą korespondencji, biurem od strony wyposażenia i nie znosisz dezorganizacji? Nasz dział czeka na Ciebie!
Aplikuj
księgowość
Tabelki, cyferki i niezamykający się Excel w zakładce - ten dział trzyma wszystko w swoich ryzach, co jest związane z finansami. Jeśli samodzielność to Twoje imię, a matematyka za czasów szkolnych była Twoim ulubionym przedmiotem, mamy dla Ciebie miejsce!
Aplikuj
it
HTML, CSS czy JavaScript - kto, jak nie IT zna je od podszewki? To tu tworzymy i rozwijamy naszą stronę internetową od kuchni. A Ty? Siedzisz w kodzie i nie spoczniesz, dopóki nie znajdziesz coraz nowszych i lepszych rozwiązań? W takim razie rozwijaj i dbaj o naszą stronę razem z nami!
Aplikuj
hr
Ich założenie to “wszystko, co dobre zaczyna się od dobrego pracownika”. To właśnie ten dział przejmuje pałeczkę, kiedy mówimy o kadrach i płacach. HR szuka nowych ludzi, wartościowych szkoleń dla pracowników oraz nagradza najlepszych. Skoro tu jesteś, na pewno masz świetny kontakt z ludźmi i dobrze wiesz, jak zarządzać zasobami ludzkimi. W takim razie koniecznie dołącz do naszego teamu!
Aplikuj
obsługa klienta
Staną na głowie tylko po to, aby klient jak najszybciej otrzymał zadowalającą odpowiedź. To dział, którym niesamowicie zależy na naszych klientach i dobrych relacjach z nimi. Jeśli i Ty należysz to grona osób, które szukają rozwiązań i zależy im na zadowoleniu klienta, dołącz do naszego zespołu!
Aplikuj
e-commerce
Handel internetowy to inny świat. Tu badamy potrzeby ilościowe i jakościowe naszych klientów, śledzimy ścieżkę klienta i analizujemy szczegółowe dane. Jeśli w Twoich zainteresowaniach leży UX Research, Google Analytics, Google Search Console i o wiele, wiele więcej, spróbuj swoich sił w naszym teamie!
Aplikuj
dział handlowy
Produkt - od tego wszystko się zaczyna. To on budzi zainteresowanie klientów i generuje sprzedaż. Jeśli analizowanie rynku, sprawdzanie sprzedaży i wyciąganie wniosków nie jest Ci obce, a Excel masz cały czas w oknie przeglądarki, dołącz do naszego działu handlowego!
Aplikuj
magazyn
Ekologia i ekspresowa wysyłka to wartości, którymi się kierujemy. Magazyn jest miejscem, bez którego nie funkcjonowałby sklep. Pakowanie paczek w miłym gronie, naklejanie naklejek na produkty, sprawdzanie ilości kosmetyków to jedne z obowiązków, które na Ciebie czekają. Jeśli masz energię, lubisz pracę w zespole i wysoko stawiasz poprzeczkę, zaaplikuj do nas!
Aplikuj
Nasze benefity
szkolenia i warsztaty
nauka języków obcych w czasie pracy
pakiet medyczny
bezpłatne porady prawne
rabat pracowniczy
dostęp do biblioteki firmowej
wsparcie psychologa
dofinansowanie karty multisport
pixel