Formularz rekrutacyjny

Miło nam będzie zaprosić Cię do świata Cosibelli. Nasza firma istnieje na rynku polskim od kilku lat, w ciągu tego czasu odnotowaliśmy olbrzymi wzrost sprzedaży i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Od ponad 3 lat nasz sklep rozwija sprzedaż na rynku ukraińskim, w Odessie mamy swoją filię, a w 2020 roku wystartowaliśmy ze sprzedażą w Czechach. Nie poprzestajemy jednak na tym i w tym roku planujemy podbić kolejne rynki.

Zależy nam na współpracy z osobami, które mierzą wysoko i wspólnie chcą osiągać więcej. Stawiamy przede wszystkim na zaangażowany i darzący się wzajemnym szacunkiem zespół. Poniższy formularz ma na celu przybliżyć nam Twój profil i oczekiwania względem przyszłej współpracy.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przedmiotowej ankiecie oraz załączonych przez mnie dokumentach (CV i liście motywacyjnym) przez Janusza Lisa prowadzącego firmę Cosibella sp z o.o. ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, adres do doręczeń: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska, na które aktualnie prowadzona jest rekrutacja, a także do celów przyszłych rekrutacji w sklepie internetowym Cosibella.pl prowadzonym przez Janusza Lisa prowadzącego firmę Cosibella sp z o.o. ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, adres do doręczeń: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa. Informujemy, że może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W celu wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych proszę przesłać maila na adres kontakt@cosibella.pl. Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji *

Dziękujemy za wypełnienia formularza, Nasz pracownik wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Pozdrawiamy, Sklep Cosibella.pl

pixel
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij