Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Physiogel

Ilość produktów: 8

Poznaj niezwykłe możliwości technologii BioMimic (odbudowa skóry przez jej naśladowanie) zastosowanej w dermokosmetykach marki Physiogel. Skorzystaj z oferty Cosibella.pl i zamów interesujące Cię kosmetyki tej popularnej na całym świecie marki. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy m.in. łagodzące balsamy i kremy do twarzy. Znajdziesz tu także łagodne żele do mycia, odpowiednie dla osób o skórze suchej i wrażliwej.

Hipoalergiczne dermokosmetyki Physiogel dla codziennej pielęgnacji skóry

Wykorzystanie technologii BioMimic w zasadniczy sposób odróżnia oryginalne kosmetyki Physiogel od produktów konkurencji. To technologia, która wspiera naturalne procesy odbudowy skóry, sprzyja jej odpowiedniemu nawilżeniu i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie dodatkowo jej nie obciąża. Na bogatą ofertę Physiogel składają się różnorodne dermokosmetyki do ciała i pielęgnacji delikatnej skóry twarzy. To produkty wolne od substancji drażniących, takich jak barwniki, substancje zapachowe i konserwanty. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych kosmetyków i wybierz coś dla siebie.

Łagodne kosmetyki Physiogel dla każdego typu skóry

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne balsamy do ciała, łagodne żele do mycia twarzy i różnego rodzaju kremy Physiogel. To w zdecydowanej większości przypadków kosmetyki odpowiednie dla osób o skórze wrażliwej, suchej, podatnej na podrażnienia. Znajdziesz w tym miejscu m.in. produkty o właściwościach intensywnie nawilżających i odżywczych, łagodzących podrażnienia, oczyszczających i przeciw zaczerwienieniom skóry. Część dostępnych wyrobów kosmetycznych Physiogel to produkty dedykowane dzieciom i kobietom w ciąży.

Przyjrzyj się pełnej liście oryginalnych dermokosmetyków renomowanej marki Physiogel i wybierz te z nich, których skład i właściwości możliwie najlepiej odpowiadają Twoim aktualnym potrzebom. Postaw na kosmetyki o bezpiecznym składzie, charakteryzujące się dużą skutecznością działania, dbające o skórę ciała i twarzy, a przy tym dodatkowo jej nieobciążające.
pixel