Khadi

Ilość produktów: 38

POCHODZENIE

Khadi to indyjska marka kosmetyczna.

PRODUKTY

Khadi tworzy produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów o dobroczynnym działaniu ziół i ekologicznych olejów. Ich opakowania nadają się do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Firma wywodzi się z indyjskiego ruchu Khadi, który od 1920 r. z inicjatywy Mahatmy Gandhiego miał na celu zaktywizować zawodowo wiejskie społeczności, propagować samozatrudnienie i rozwój małych przedsiębiorstw.

Specjaliści Ajurwedy tworzą receptury kosmetyczne produktów Khadi oparte na filozofii dobrego i zdrowego życia, wykorzystując indyjskie zioła i ekologiczne oleje.

Khadi słynie przede wszystkim z naturalnych farb do włosów, które należą do kategorii farb - Body Art Quality. Do ich produkcji wykorzystywane są rośliny i zioła pochodzące z najlepszych części zbiorów. Oprócz dokładnej koloryzacji nawet siwych włosów, odżywiają je, wzmacniają i sprawiają, że włosy są lśniące.
Henna - czysta henna ma kolor rudy/czerwony.
Indygo - o odcieniu granatowym, wpadającym w kolor czarny.
Cassia (zwaną też Senną) - nadaje włosom złocisty/miodowy odcień, lecz nie ma typowego działania koloryzującego, a przede wszystkim pielęgnacyjne.

Marka posiada certyfikat BDIH, który potwierdza naturalne pochodzenie składników oraz gwarantuje, że w składzie farb nie ma żadnych konserwantów, utleniaczy, sztucznych aromatów i wspomagaczy koloru.
Dowiedz się więcej na temat naturalnej koloryzacji włosów - Henna, Cassia, Indygo - Indyjskie zioła farbujące.

ilość produktów: 30/38
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel