Q+A

Ilość produktów: 35

Q+A to Brytyjska marka kosmetyków, która stawia sobie za cel dopasowanie swoich produktów do potrzeb klienta. Filozofią marki jest uproszczenie codziennej pielęgnacji poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania i problemy dotyczące codziennej pielęgnacji. Kosmetyki Q+A (co oznacza questions + answers) są w 98% złożone z naturalnych składników i produkowane z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

ilość produktów: 30/35

Pielęgnacja w stylu Q+A

Brytyjska marka kosmetyków Q+A od lat jest znana wśród klientów w całej Europie. O jej wyjątkowości decyduje indywidualne podejście do każdego typu skóry. Wśród kosmetyków Q+A znajdziemy różnego typu kremy i serum odpowiadające na potrzeby rozmaitych rodzajów cery. Dlatego kosmetyki Q+A radzą sobie z wszelkimi problemami i niedoskonałościami skóry twarzy. Kremy i serum są produkowane prawie w całości ze składników naturalnych (98% składników). To, co wyróżnia kosmetyki Q + A, to połączenie wysokiej jakości z konkurencyjnymi cenami. Marka dba o środowisko naturalne stosując wiele zielonych technologii. Prześwietla także swoich dostawców by mieć pewność, że dostarczane przez nich składniki pochodzą ze zrównoważonej, ekologicznej produkcji.

Na problemy skórne - serum Q+A

Jeśli do codziennej pielęgnacji nie wystarczają zwykłe toniki, peelingi, czy kremy, warto sięgnąć po bardziej skoncentrowane środki. W naszym sklepie internetowym mamy w asortymencie serum do twarzy skierowane do różnego rodzaju skór i problemów skórnych. Opracowane przez brytyjskich naukowców formuły serum Q+A są skomponowane w taki sposób, żeby zapewnić skuteczność w każdym przypadku.

pixel