Liqpharm

Ilość produktów: 5

Skuteczność i wysokie stężenia składników aktywnych - to właśnie reprezentuje polska marka Liqpharm. Ma w swoim portfolio zaledwie pięć produktów, ale jej założyciele wiedzą, że mimo to ich kosmetyki dostarczą skórze to, czego potrzebuje. Ich produkty zawierają znane surowce o udowodnionym działaniu i mają niskie pH. Wszystko po to, aby działać jak najefektywniej.

Liqpharm to polska firma kosmetyczna, stosunkowo młoda, bo założona w 2014 roku. Jednak jej właściciele dobrze znają się na tym, co robią: od lat pracują w branży farmaceutyczno-medycznej. Doskonale wiedzą, że klientki potrzebują produktów nie tylko w pełni bezpiecznych, ale też skutecznych. Sekretem produktów Liqpharm jest naukowe podejście do receptur. Składy są starannie opracowane, bazują na składnikach aktywnych o wysokim stężeniu. Najważniejsze wśród nich są formuły przeznaczone do pielęgnacji anti-aging. Nie tylko wygładzają zmarszczki i napinają owal twarzy, ale też rozświetlają cerę, niwelują postarzające przebarwienia czy cienie pod oczami.

Ale w ofercie tego producenta znajdziesz też wiele innych specyfików, dedykowanych między innym cerom problematycznym, trądzikowym czy przesuszonym. Jak podkreślają założyciele firmy, Liqpharm “stawia na moc sprawdzonych kwasów i witamin, które w odpowiednio wysokich stężeniach pozwalają osiągnąć efekty już w pierwszych tygodniach stosowania”.

Sekret kosmetyków Liqpharm: składniki aktywne

Producent skupia się na składnikach sprawdzonych i cieszących się od lat wzięciem ekspertów. To między innymi witaminy C, A i E, kwas hialuronowy czy kwas glikolowy. Jeśli chcesz się przekonać, koniecznie je przetestuj na sobie! Dodatkowa zaleta? Cała gama dermokosmetyków Liqpharm charakteryzuje się recepturami o niskim pH. To zwiększa możliwość przenikania substancji aktywnych w głąb skóry i stymuluje ich dobroczynne działanie. Hitem w linii Liqpharm są sera upiększające zamknięte w buteleczkach ze szkła z wygodną pipetką, która ułatwia ich aplikację na skórę.
pixel