The Ordinary

Ilość produktów: 62

POCHODZENIE

The Ordinary to kanadyjska marka należąca do firmy DECIEM. Jej założycielem jest irańsko-kanadyjskiego pochodzenia informatyk i przedsiębiorca kosmetyczny Brandon Truaxe.

PRODUKTY

Marka specjalizuje się głównie w produkcji preparatów do pielęgnacji skóry twarzy zawierających pojedyncze składniki aktywne w odpowiednich stężeniach. Ich opakowania są zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Firma DECIEM rozpoczęła działalność w 2013 roku. Jej nazwa pochodzi od łacińskiego słowa decima i nawiązuje do sukcesu operowania 10 markami jednocześnie, w tym The Ordinary i NIOD.

The Ordinary jest pionierem w branży pielęgnacyjnej, jeśli chodzi o prosty skład, naturalność i potwierdzoną badaniami wysoką skuteczność działania w przystępnej cenie. Marka skupia się na zaawansowanych formułach swoich kosmetyków, które będą odpowiedzią na różne problemy skórne klientów.

Producent oferuje szereg preparatów dedykowanych dla każdego, zarówno skór suchych, wrażliwych, dojrzałych, jak mieszanych, tłustych i problematycznych. Wszystkie są tworzone przez specjalistów w laboratorium marki w Kanadzie.

Firma dba o środowisko i do pakowania swoich produktów wykorzystuje kartony neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Obecnie firma DECIEM pracuje także przy dwóch projektach w Kanadzie mających na celu sadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

 

poznaj porady eksperta Deciem

przewodnik po produktach The Ordinary

Jak stosowac produkty The Ordinary

ilość produktów: 21/62
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel